www.sudzibas.lv RIMI Sabojātas preces

Rimi - Sabojātas preces

Неделю назад я рассказывал о продаже во всех магазинах Рими их испорченного мороженного со скидкой по 1,49. Смотрю, никто за это время никаких выводов не сделал...
Вообще, в этой стране есть контролирующие службы?
Фото сделано 27.11.

G

Интересно, кто тебя заставляет это мороженое покупать? Или ты уже до того отморожен, что это единственное, что тебе требуется для достижения оргазма?

Хочешь я тебе ящик этого мороженного куплю, а то говорят у вас там в психушке с продуктами беда. Сожрешь? Халява же. Избавишь город и от себя и от мороженного. Хоть одно доброе дело сделаешь.

O Otis 01.12.2019

Paskaidrojiet , kas šajā visā ir tā problēma ? Nav ''tovarnij vid'' ? Tās ir tikai klientu cimperlības. Ja precei ar termiņu viss kārtībā, sastāvu var izlasīt, iepakojums nav pārplēsts, lai bojātu produktu, tad neviens nav aizliedzis tirgot kaut saburzītu kreklu vai saspaidītu saldējumu .
Tad pēc jūsu domām var secināt ,ka vai nu šādus būtu jāmet ārā (kur atkal taps sūdzības ,ka rimi izšķērdīgi met pārtiku ārā , bet nebaro ielas kaķus), vai arī ... būtu cena 1 eiro tad kastēm jūs paņemtu, pat nepamirkšķinot :D .