www.sudzibas.lv RIMI Rupjība un Valsts valodas ignorēšana

Rimi - Rupjība un Valsts valodas ignorēšana

Kad beidzot varēs apmeklēt veikalu, nedzirdot rupjības un aizskaršanu? Šodien,20.08. Veikalā rimi saskāros ar tādu rupjību, kad veikala darbinieks (kurš izrādījās krāvējs) krievu valodā man pateica, lai es ejot prom un nebojājot nervus!, tikai tāpēc, ka vērsos ar jautājumu, vai veikalā ir vienreizējie cimdi, lai varu maisiņā ielasīt saldos ķiršus. Jautājot latviski, kungs vispār nesaprata uzdoto jautājumu! Kā cilvēks, nezinot valsts valodu, var strādāt tirdzniecībā?
Ar sabojātu garastāvokli, aizgāju no veikala, kā ieteica darbinieks!
Nesaprotu, kāpēc par savu naudu, man ir jāklausās rupjības, un jārunā svešā valodā?

20.08.2023

B Bez_vārds 20.08.2023

Es jūs lieliski saprotu. Krievi nevēlas mainīties. Vēl trakāk ir mazākumtautības skolās. Tur vispār tikai krieviski runā, kā skolotāji var strādāt Eiropas valstī un nemacēt valsts valodu. Tāpat līdzīgi ir arī tirdzniecības vietās. Vajadzētu sākt patīrīt šito visatļautību! Kauns paliek par valsti. Pareizi jau saka, dēļ šitā visa, esam vājais posms Eiropā.

Kā cilvēks, nezinot valsts valodu, var strādāt tirdzniecībā? --- Bet kāpēc nevar? Ne visi ukraiņi pārvalda latviešu valodu! Jūs UZAICINĀJA uz Latviju meklētājiem vieglu un paēdušai dzīvē! No Ukrainas skrien un vīriešiem, lai gan vīrieši vecumā no 18 līdz 60 gadiem izbraukšana no Ukrainas ir AIZLIEGTA!

N Norris 21.08.2023

Priekš idiotiem skaidroju - ir liela starpība vai valsts valodā nerunā cilvēks kurš ir tiko atbraucis uz šejieni vai cilvēks kurš 50.gadus dzīvo šeit un nesaprot ne vārda valsts valodā... Ja tas ukrainis pēc 10.gadiem vēl nezinās valodu tad varēsī čīkstēt šeit par to...

Tātad mēs zinām, KĀ viņš šeit nokļuva: viņi samaksāja vairākus tūkstošus dolāru Ukrainas robežsargiem par izbraukšanu no Ukrainas!

Vai tev māju spridzina vai bērnus nogalina? = = = Ja, manu dzimto māju ukrainas armija spridzināja! Un bernus nogalināja!..

Velvetpopstar 21.08.2023

Kavējam nav jāzina obligāti latviešu valoda . Viņa darbs ir tikai krāmēt pudeles plauktā un celt smagumu.

N Norris 21.08.2023

"kad beidzot varēs..." Tad kad tādi kā tu beigs par to čīkstēt internetā no kā jēga ir nulle ,bet sāks darīt reālas darbības ,kā piemēram rakstīt iesniegumu Valsts Valodas centrā..

Jūs aizskārāt SVĒTO! Ukrainas bēgļi ir SVĒTI!

Vai es esmu vatņiks? Es esmumu ukrainis, Latvijas un ASV pilsonis! Klusē, žids!

Govjzems ir stukač!

S sannas 21.08.2023

Kur problēma paņemt otru maisiņu un ar ra palīdzību salasīt ķiršus. Nu tik jēli pircēji, neprot ne cimdus, ne maisiņus atrast, nemaz nerunāsim par to, ka skolā nav gājuši un neprot valodas. Ar nezināšanu nav jālielās! Visi lielveikalu tīkli Latvijā bija pretimnākoši un piedāvāja ukraiņiem darbu. Ukraiņi nu nebūs tie, kas ļoti čakli strādās un valodas mācīsies.

B Bez_vārds 21.08.2023

Krievi jau 50 un vairāk gadus to nedara 😁😁😁

A asdasd123 21.08.2023

khem ... nu un kāds normāls cilvēks tur strādās par tiem 400 auro menesī ? kuram normālam cilvēkam tas ir vajadzīgs rukāt par tām kopeikām , par kuram pat izdzīvot nevar ? vai priekš tam ir vajadzīga jūsu valoda - lai nosprāgstu no bada , karalienes kundze ? 30 gadi - tā saucāmas neatkarības , nekā jums nav izņemot jūsu s*da , nekam nevajadzīgas valodas . jau tiešām smiekli nāk šito lasot .

C Cilvēks16 21.08.2023

Nu nesanāk Rimi nekādi 400 eiro.. Pieņemsim šomēnes ir 184 normatīvās stundas. Minimālā stundas likme,ko Rimi maksā, pēc viņu norādītās informācijas rimi.lv mājaslapā pie vakancēm ir no 4.80- 5.50 eiro stundā. Alga uz papīra sanāk 880-1100 eiro. Papildus ikmēneša bonuss līdz 80 eiro..

T Tatjana P 28.08.2023

Atalgojums:
4.40 EUR/h – 4.60 EUR/h dienas maiņā (pirms nodokļu nomaksas)
8.80 EUR/h – 9.20 EUR/h svētku dienā (pirms nodokļu nomaksas)
Iespēja saņemt ikmēneša bonusu līdz 80 EUR

Bonusu neviens negarantē, tik piesola iespēju.

A asdasd123 21.08.2023

pusvalsts aizvācās prom , jo šeit ne darba nav normāla , ne algas , nekā izņemot tarifus un cenas - šitie klauni vēl skraida šeit ar savu valodu .

G Gunta Kerane 21.08.2023

Beidziet te ķēmoties ar savu valodu, nekasaties, drīz vispār būs angļu valodā viss, tad uz ko aurosiet, es piemēram atbildētu angliski, esat jau piegriezušies ar savu latvietību kur vajag un kur nevajag. Paņemat un pastrādājiet par krāvēju, paskatīsimies kādā valodā sāksiet runāt. 😡😡😡😡😡

G Gunta Kerane 21.08.2023

Es esmu no Latgales, vai man arī jāskraida un jāgaudo, ka retais Rīgā saprot latgaliski. Liekat mieru tai valodniecībai, mēs taču visi esam VIENKĀRŠI CILVĒKI. Pietiek apvainot vatniki, vai kādi citi. Tie kas citus apsaukā, ir vainu deģenerāti vai tālāk par savu degunu nekā neredz.😡😡😡😡

@Некая панночка, родом из Харькова, перебрав «зеленого змiя», устроила скандал с диспетчером скорой помощи, требуя немедленного приезда врача и обслуживания.

Железобетонные аргументы в исполнении гражданки Украины в Москве — вызывая скорую, она требовала от диспетчера скорой приоритетного обслуживания. Потому что:
«Я из Украины, я под защитой Украины и НАТО. И если скорая не приедет, ракетами разнесут всю Россию…»

Уроженке Харькова Алле П. стало нехорошо в ночь на 18 июля, как раз накануне дня рождения. До этого она где-то переборщила с алкоголем и в ожидании такси во 2-м Грайвороновском проезде решила оперативно поправить здоровье. Позвонила в 03 и с ходу потребовала от диспетчера скорости, кротости и vip-обслуживания. Потому что она украинка, сами понимаете.

Врачи, конечно же, «испугались», приехали и оказали персоне первую помощь. А после — сообщили о ней в полицию. Там натовскую подзащитную уже проверяют на экстремизм и дискредитацию.

Как вы думаете почему такое скотское поведение у этих исчезающих со своих кладбищенских территорий, почему они в любом состоянии считают что им кто-то что-то должен?

Почему именно этих въезжающих в РФ не проверяют от инфекциониста до нарколога, от "детектора лжи" до "пятого колена"? ...это, нельзя просто так запускать куда-либо, все время их "независимости" из них создавали антипод, что-то изменённое античеловеческое?

Почему-то воздействия нацисткого режима зеленского неизбавляются даже вне его?

Вот вы узнав, что ваш новый сосед от туда, что бы предприняли? @

VSR 23.08.2023

Nepatīk dzīvot Latvijā? Nevari pārdzīvot, ka šeit valsts valoda ir latviešu? Nu tad Tev ir iespēja pārdot savu dzīvokli un nopirkt izremontētu + lētāku dzīvokli Pleskavā! Un vēl nauda paliks pāri! Tā kā aiziet - čemodāns, biļete, stacija!

А ты не хочешь свалить в Фатерлянд?

A Argus Gubats 20.10.2023

Krievus vajag dauzīt tad sāks mācīties varbūt