www.sudzibas.lv RIMI Rimi - veci salāti!!!

Rimi - Rimi - veci salāti!!!

Nopirku matisa ielā, bernu pasaules rimi, sonedēl salātus. Atvēru vaļā, bet vini reāli smird.2, 49 euro. Kā kauna nav, panemt naudu, par glumu, salipusu plečku?Nebija iespējas aiznest iebāzt viniem purnā to samazgu. Nu kas tas ir?Kā var tirgot smirdīgu, vecu pārtiku?Kur skatās vadiba?Nekad vairs ne tikai tur salātus nepirksu, bet vispār uz rimi wairs neiesu.

J julbog 31.05.2015

Man arī bija tāda pati lieta!

R Resnā Ilze 20.04.2016

Es aizvakar gāju uz veikalu RIMI lai nopirktu kautko ko ŽIRĪT mamamamamamammamamama Tas bija tik garšīgi rheekjhrue,whfoiehtliuwhguirehg;ierg PĪRĀGI FUJJ GARŠĪGI ko dari? Mamaaa

PogaPodzina 09.12.2016

Kur pierādījumi, ka tā ir bijis? Ja konstatē šādu faktu, nes atpakaļ un bonusā PVD izsauc.
"sajā gadījumā, ne pārdevējs pie kā noreiķinājies ir vainīgs, bet tā persona, kas tev viņus ielika trauciņā