LV RU
www.sudzibas.lv RIMI Rimi vadības vienaldzība.

Rimi - Rimi vadības vienaldzība.

Šodien iegriezos vienā RIMI, kur man paziņa stāstīja, cik ļoti RIMI vadībai ir nospļauties par darbiniekiem. Stundas liekot griezt nost, vakances tukšas - nav kam strādāt, plāns ir uzlikts neizpildāms, algas nekādas nemaksā. Tas būs līdz brīdim, kad masveida visi ies prom no rimi un tad vadība varēs paši strādāt. Tas ir nožēlojami, ka ar tādu peļņu, negrib maksāt pienācīgas algas! Izdomā tikai kaut kādus jauninājumus un pienākumus. Kur paliek cilvēcība?
Kad tas viss būs līdz vienai vietai, būs interesanti paskatīties kā rimi vadība streso, jo atpakaļ darbiniekus nedabūs, kas aizies.

08.11.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

I

Komentāri (14)

hola_amigo 08.11.2019

Jauztaisa kkads boikots vai protesta akcija

Pacco_al 08.11.2019

Diena bez pārdevēja.

T Turkey901 08.11.2019

Rimi Latvia to var atļauties?!
Peļņa pagājušā gadā bija 45 milj.
Strādā 6000 darbinieki
Ja katram smuki pieliks pie algas pa 500 Eiro, kā visi vēlētos (850 Eiro ieskaitot soc. nodokli un ienākuma nodokli), tad kopā mēnesī tie būtu 5,1 milj. jeb 61 milj. gadā.
Tātad, nedaudz nepietiek!

Rimi mana kvalifikāciju, lai varētu nākotnē veiksmīgi bankrotēt, jo pēc Lidl atvēršanas, šis mākslīgi uzpūsto mazumtirdzniecības cenu burbulis pārsprāgs, kā augonis. Kvalificētie darbinieki tiek aizstāti ar nekam nevajadzīgiem cilvēciņiem, no kuriem daudzi pat kurpes neprot aizšņorēt, nerunājot jau par sava vārda uzrakstīšanu. V.Turlā nekaunīgā čīkstēšana medijos par kvalificētu speciālistu trūkumu Latvijā ir Rimi liekulības piemērs dzīvē. Kaut kā neticas, ka tik liela uzņēmuma valdes priekšsēdētājs ir garīgi nepieskaitāms.
"Jautāts, vai darba meklētājus neapmierina alga, Turlais skaidroja, ka alga ir viens jautājums, bet ne noteicošais."*
Varētu padomāt, ka Turlais strādā par velti. Bet ja jau pats valdes priekšsēdētājs tēlo plānprātiņu, tad nav ko brīnīties, ka visa pārējā Rimi vadība dara tieši to pašu. Šobrīd tiek iznīcināts veikalu kodols, kuru veido spējīgākie un zinošie darbinieki, kas ir spiesti meklēt darbu, lai spētu izdzīvot. Un to vietā nav ko likt, jo neviens ar veselo saprātu apveltīts cilvēks nestrādās veikalā, kas nevar atļauties maksāt atbilstošu atalgojumu padarītajam darbam.
*http://www.la.lv/rimi-latvia-gruti-aizpildit-250-brivas-vakances

T Turkey901 09.11.2019

Ar laiku šī sfēra tiks robatizēta, viss, ko dara mazkvalificēts darba spēks, vienkāršas monotonas darbības atkal un atkal, kuras neprasa smadzeņu piepūli un radošu domāšanu, un darbs notiek saskaņā ar instrukciju - ar robotiem un automātiskām piegādes līnijām būs aizstāts!

R RXX 09.11.2019

...un tad ar nostalgiju atminēsimies vecos, labos laikus, kad darbu varēja dabūt, neko neprotot ?

"Ar laiku šī sfēra tiks robatizēta" - un līdz ar to šis portāls vienkārši izkūpēs un Turkey901 būs jāmeklē jaunas izklaides :)

R RXX 09.11.2019

...un vispār Rimi ir uznēmums, runāt par cilvēcību kapitālismā ir naivi un absurdi! Jāveido arodbiedrības vai jāmaina darbs.

A asdasd123 09.11.2019

tas ir visos rimi veikalos =)

Protams, jo pūstošā galva arī ir viena - Augusta Deglava iela 161

hola_amigo 09.11.2019

Vai ari akciju kad kadu dienu visi atnes un samet savus miskastes maisus pie tuvaka Rimi durvim

J Joske_57 16.11.2019

To vēl redzēsim, kas notiks, kad Lidls būs... Piena upes un peldošas salas...

B BARGAAA 19.12.2019

IGNORET VAJAG RIMI

L LV-sudzibas 01.01.2020

Vai kads varetu izskaidrot ko Rimi piedava darba sludinajumus ar frazi "Iespeja sanemt ik menesa bonusu"? Ko tas nozime? Ar kadam nosacijumiem? Var buut tomer Rimi ir labas algas, ja piemeram ir likme 3.60 + bonuss 0.50-0.70 eiro centi? Tad var buut es mainitu savu viedokli par viniem. Paldies ieprieks! Laimigo Jauno gadu.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes