www.sudzibas.lv RIMI Rimi vadības vienaldzība.

Rimi - Rimi vadības vienaldzība.

Šodien iegriezos vienā RIMI, kur man paziņa stāstīja, cik ļoti RIMI vadībai ir nospļauties par darbiniekiem. Stundas liekot griezt nost, vakances tukšas - nav kam strādāt, plāns ir uzlikts neizpildāms, algas nekādas nemaksā. Tas būs līdz brīdim, kad masveida visi ies prom no rimi un tad vadība varēs paši strādāt. Tas ir nožēlojami, ka ar tādu peļņu, negrib maksāt pienācīgas algas! Izdomā tikai kaut kādus jauninājumus un pienākumus. Kur paliek cilvēcība?
Kad tas viss būs līdz vienai vietai, būs interesanti paskatīties kā rimi vadība streso, jo atpakaļ darbiniekus nedabūs, kas aizies.

08.11.2019

I

Life_is_life 08.11.2019

Jauztaisa kkads boikots vai protesta akcija

Pacco_al 08.11.2019

Diena bez pārdevēja.

Rimi mana kvalifikāciju, lai varētu nākotnē veiksmīgi bankrotēt, jo pēc Lidl atvēršanas, šis mākslīgi uzpūsto mazumtirdzniecības cenu burbulis pārsprāgs, kā augonis. Kvalificētie darbinieki tiek aizstāti ar nekam nevajadzīgiem cilvēciņiem, no kuriem daudzi pat kurpes neprot aizšņorēt, nerunājot jau par sava vārda uzrakstīšanu. V.Turlā nekaunīgā čīkstēšana medijos par kvalificētu speciālistu trūkumu Latvijā ir Rimi liekulības piemērs dzīvē. Kaut kā neticas, ka tik liela uzņēmuma valdes priekšsēdētājs ir garīgi nepieskaitāms.
"Jautāts, vai darba meklētājus neapmierina alga, Turlais skaidroja, ka alga ir viens jautājums, bet ne noteicošais."*
Varētu padomāt, ka Turlais strādā par velti. Bet ja jau pats valdes priekšsēdētājs tēlo plānprātiņu, tad nav ko brīnīties, ka visa pārējā Rimi vadība dara tieši to pašu. Šobrīd tiek iznīcināts veikalu kodols, kuru veido spējīgākie un zinošie darbinieki, kas ir spiesti meklēt darbu, lai spētu izdzīvot. Un to vietā nav ko likt, jo neviens ar veselo saprātu apveltīts cilvēks nestrādās veikalā, kas nevar atļauties maksāt atbilstošu atalgojumu padarītajam darbam.
*http://www.la.lv/rimi-latvia-gruti-aizpildit-250-brivas-vakances

R RXX 09.11.2019

...un tad ar nostalgiju atminēsimies vecos, labos laikus, kad darbu varēja dabūt, neko neprotot ?

"Ar laiku šī sfēra tiks robatizēta" - un līdz ar to šis portāls vienkārši izkūpēs un Turkey901 būs jāmeklē jaunas izklaides :)

R RXX 09.11.2019

...un vispār Rimi ir uznēmums, runāt par cilvēcību kapitālismā ir naivi un absurdi! Jāveido arodbiedrības vai jāmaina darbs.

A asdasd123 09.11.2019

tas ir visos rimi veikalos =)

Protams, jo pūstošā galva arī ir viena - Augusta Deglava iela 161

Life_is_life 09.11.2019

Vai ari akciju kad kadu dienu visi atnes un samet savus miskastes maisus pie tuvaka Rimi durvim

J Joske_57 16.11.2019

To vēl redzēsim, kas notiks, kad Lidls būs... Piena upes un peldošas salas...

B BARGAAA 19.12.2019

IGNORET VAJAG RIMI

L LV-sudzibas 01.01.2020

Vai kads varetu izskaidrot ko Rimi piedava darba sludinajumus ar frazi "Iespeja sanemt ik menesa bonusu"? Ko tas nozime? Ar kadam nosacijumiem? Var buut tomer Rimi ir labas algas, ja piemeram ir likme 3.60 + bonuss 0.50-0.70 eiro centi? Tad var buut es mainitu savu viedokli par viniem. Paldies ieprieks! Laimigo Jauno gadu.