www.sudzibas.lv RIMI Rimi soda savus klientus 25 EUR

Rimi - Rimi soda savus klientus 25 EUR

Rimi soda savus klientus, kas iepērkas ilgāk par stundu! Rimi sadarbojas ar tādu "slavenu" Ptac sodītu krāpšanas kantori, kā cityparks un protams ka sadala no saviem klientiem izkrāpto naudu. 25 eiro par 5 minūšu nokavēšanu - tā ir nepamatoti augsta stāvvietas maksa, kas nekur netiek izpausta pirms "soda" saņemšanas. Ja tas ir "līgumsods" - tad kur ir mans paraksts uz tāda līguma? Kā var noslēgt līgumu ar cilvēku, kurš pat nenojauš par līguma esamību? Ja rimi ir gara Rinda, tad arī rimi ir vainīgs savā ziņā par kavējumu! Ja ar lieliem burtiem pie ieejas rimi būtu rakstīts, ka esot veikalā 1 stundu un 5 minūtes jums tiks izrakstīts "līgumsods" no mūsu sadarbības partneriem visā Latvijā, - tad daudzi pircēji nemaz nebrauktu iepirkties uz rimi. Vismaz es noteikti izvairīšos iepirkties rimi, jo jūtos apkrāpts.

10.05.2021

Good Intentions 11.05.2021

Tāds tas bizness un daudzās vietās ar līdzīgiem kantoriem. Ja pat pie ieejas ar lieliem burtiem būtu brīdinājums, tad varu derēt, kad izcili retais pamanītu. Diemžēl, ja pats neiepazīsties ar noteikumiem(izplatīta tendence), tajā skaitā viltīgi uzrakstītiem, tad atliek vienreiz pieredzēt, lai saprastu, kā tāmlīdzīgi tīkli strādā.

Joe Rogans👽 11.05.2021

Tāda krāpšana notiek tikai Rīgā. Savā reģionā es varu likt auto, kur vien ir brīvas vietas, cik ilgi vien vēlos.

S sannas 11.05.2021

Pareizi darba! Ko var darīt stundu veikalā? Cilvēki, attopģeties! Iepirkties var 10 minūtēs, maksimums 15, ja jau tiešām ir rinda pāri visam veikalam.

Good Intentions 23.05.2021

Parasti cilvēki, kuri dodās ar auto iepirkties, tad arī attiecīgi konkrēti iepērkās. Kamēr produktus nepieciešamos atrod, tērmiņus pārbauda, apkalpo, čeku pārbauda utml. (var uzskatiīt un uzskaitīt).