www.sudzibas.lv RIMI Rimi kulinārija

Rimi - Rimi kulinārija

Rimi P.Brieža iegādājos romiešu salātus, liela vilšanās, jo saprotu ka romiešu salātlapu vietā izmanto ledus salātus, turklāt ar visiem baltajiem kaceniem, kas nereti šiem salātiem mēdz būt ļoti rūgti, pilnībā sabojājot garšu.
Salātu sastāvā rakstīts- romiešu salati-57%, vai tad nav nekāda kvalitātes kontrole, kas pārbauda šo atbilstību? Lai gan , ja to kontrolē kāds darbinieks, tad protams jēga maza, jo doma jau skaidra- ekonomija. Kad salātos 5 sastāvdaļas, tad gribētos domāt, ka 100% atbilstošas.

L Lauriks 30.09.2016

Nu jā, neērta situācija jums, tikmēr, es, šodien Rimi, nopirku, cūkgaļas sardeles pa 6 eiro kg, mājās attaisīju, un sapratu, ka ir beigtas, kaut gan termiņš, 08.10. nu ko, man šodien bija veģetārās pusdienas...

intel 01.11.2016

Labāk būtu vairāk domājusi par palmu eļļa salātos, kurus izmanto tajos grauzdiņos, tā ir 50x neveselīgāka par salātu lapām rūgtajām..

PogaPodzina 09.12.2016

Šajā Rimčikā tā ir, tas viss atkarīgs no vadītājas. Es ieteiktu, pēc tādiem gadījumiem sūtīt PVD, lai saputina šo Rimi sistēmu. Pēdējā laikā Rimi ražotā produkcija ir zem lielākās kritikas. Termiņi tiek pārlikti, jo vadība tā liek rīkoties. Reti, kas tiek norakstīts.

A Anita.Lana 02.02.2017
Slikts serviss

Šorīt iepirkos Rimi A. Deglava 161 veikalā, pārdevēja vārdā Margarita Frolenkova bija diezgan rupja un nelaipna. Dēļ šādas pārdevējas negribas iet Rimi.

R Rika 18.06.2020

Rimi Ādaži "Apelsina" iegādājos "vīnes" šniceli ar rīsiem uz dārzeņiem. Viss aizgāja miskastē! Šnicele smirdīga, dārzeņi ar kaut kādam gļotām, rīsi smirdīgie.