RIMI IR UZHAS.
TUR VECUS SALAATUS PAARDOD KATRU DIENU. ES PATS STRADAJU RIMI JAU GADU UN REDZU KAS NOTIEK, IR TIESI TAPAT KA RAKSSTA Lili.
EWDIET EDIET, DRIZ JUMS VEEZIISHI IEMITINAASIES JUSU ZARNINJAAS, UN KUNGOS.
BOOOZHEE MOI, KAA VAR EEST TO VECO SASPRAAGUSO LIKU GALJU??????????
VINJU TAK NORMAALS DEGUMS, PA GABALU SAOODIIS!!!
PLUS SABER PA VIRSU GARSHVIELAS, UN DOMAA KA NEJUTIIS.
RIMI TIRGO NAUDAS DEEL. VINIEM POFIG KA VECA GALJA.
SAMAL, UNTALAAK, KOTLETEAS!!!
ATCERIETIES, KA RIMI IR VECAS GALJAS TIRGOTAAJBOODE. UN DRIIZ TO ZINAAS, VISA LV!!!DRIIZ SII BODE, BANKROTEES. PIEMINIET MANUS VAARDUS.

rimi, этO, пипец полный.

D Dasha Shabratova 17.04.2015

Нужно срочно избавляться от RIMI и проблем не будет!!!

ну и на хуя этoт rimi?

Aigars31 23.02.2017

nekā... ir bijuši iepuvuši sīpoli un burkāni mazgāti un var redzēt ka mazgāti nost no pelējuma .. tātad - tur tie apstākļi kuros viņi ir turēti ir nežēlīgi vai tādi ir iepirkti .. protams burkānam ne vainas jau pašam bet nu fakts..un visai dīvaini bijis ka darbiniece kārto tos visus dārzeņus ...un to sapuvušo sīpolu kāds nolicis augšpusē lai nu izņem bet apejot līkumiņu un atgriežoties nekas tāds nav izdarīts...reāli smieklīgi ... tirgū - vēlos vienāda izmēra kartupeļus.. redzu ka var izlasīt lai nu mazajā katliņā ielien 6 bet nē un nedzird un maisā grūž visādus milzeņus un sīkākus... kapēc sev uzlikt dubultu darbu.. to saprast nevar... protams neesmu atnācis lai klausītos to ka viss kartupelis ir labs ... varētu jau mazliet bez tā čeka paglaimot nevis censties drātēt smadzenes