www.sudzibas.lv RIMI Rimi darbs

Rimi - Rimi darbs

Kāpēc Rimi tik daudz aktuālu vakanču? Ne jau tāpēc ka nav kam strādāt, bet tāpēc ka pēc pārbaudes laika sāk mānīties ar algām un slimības lapām. Kā piemērs: kamēr esi pārbaudes laikā pajautā gan, kad vajag brīvdienu, gan grafiku iedot līdz 20. Datumam. Pie tam piekļuvi viņu super sistēma cronus nedod, to iegūst izredzētie! Jo vienmēr tehniskas ķibeles vai nu pagaidu parole neder, vai tehniskais dienests neatbild. Bet tik līdz pārbaudes laiks ir beidzies grafiku dabūsi mēneša pēdējā dienā, jo lai nedod dievs saslimsi, lai nākamajā mēnesī tev visas dienas, ko slimo iedod brīvas. Un protams par brīvdienām neviens nepajautās. Par algu. Kāda alga? Tu esi vergs! Pēc jau tā smieklīgas likmes 3.70 eur/h. Tev izmaksās mazāk par pusi no algas, jeb 400 eur vietā par 17 darba dienām, vidēji dienā strādāts pa 7-9 stundām, avans par 9 dienām 135 eur un alga par 11 dienām 44 eur, jeb strādā par 4 eur dienā. Algu pārskaita tuvāk vakaram un loģiski grāmatvedību vairs nevar sazvanīt, jo stundu pirms darba dienas beigām viņas nav. Darba laikā arī grūti sazvanīt, bet ja sazvani nevar atbildēt un sniegt atbildi.

07.09.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

P

Komentāri (10)

S [email protected] 25.07.2020
COVID-19 prasību neievērošana

24. un 25 jūlijā kasiere klepoja un strādāja bez sejas maskas.
RIMI Vadība ļauj slimiem nākt uz darbu uz aplipināt apkārtējos un arī pārtikas produktus..

Tā mēs nekad netiksim vaļa no COVID.

M Mego izmeklētājs 07.09.2020

Lasiet līgumu,Ko nosuta jusu tiešais vaditājs grāmatvedibai ,to arī jums apmaksā

P Pīkstulis 07.09.2020

Līgums lasīts. Skaidri un gaiši rakstīts 3,70 eur/h par faktiski nostrādātām stundām. Avanss 70% no faktiski nostrādātām stundām laikā no 1 līdz 14 datumam.

Jimmy Darling 07.09.2020

3,70eur pirms vai pēc nodokļu maksas?

H Helsu 07.09.2020

Protams ka tas ir pirms nodokliem 😊

V Vikingstad 07.09.2020

Man choms strada -"maxima"fakinaja nakts mainjas par prechu komplektetaju pa 10 stundam! Uz rokas sanjem 400 Eurikus! Tas ir normaali? Murgs!

Nu, kad pircējus vairs nevar apkāst, tad ķeras pie darbiniekiem. Vēlāk pačīkstēs, ka bija kļūda sistēmā. Vergo vien tālāk.

G goodtoknow 08.09.2020

Kas par stulbumu?
> "Pie tam piekļuvi viņu super sistēma cronus nedod, to iegūst izredzētie!"

Sistēma pieejāma visiem, prasiet instrūkcijas izdrūkātā veidā – Jūsu tiesībās.

> "Jo vienmēr tehniskas ķibeles vai nu pagaidu parole neder, vai tehniskais dienests neatbild."
Prasiet vadītājam palīdzību: tas ir Jūsu darba grafiks, kam Jums ir jāseko.

> "Bet tik līdz pārbaudes laiks ir beidzies grafiku dabūsi mēneša pēdējā dienā, jo lai nedod dievs saslimsi, lai nākamajā mēnesī tev visas dienas, ko slimo iedod brīvas."

Neviens tā nedara. Jums mēnēša sākuma ir jāparaksta grafiks. Ja Jums ir slimības lapa, tad tām dienam ir atbilstoši uzlikta NS (neapstiprinātā slīmība) atzīme (kas arī būs redzams sistēmā) – kad grāmatvedība to saņems, Jums tiks aprēķināta algas nauda par slimības lapu, ko saņemsiet kopā ar algu. Ja Jus neesat parakstījis grafika izmaiņas, kur Jums ir ieliktas brīvdienas atbilstošājās darba dienās, Jums ir tiesības sūdzēties tiesā par Darba likuma pārkāpumu.

> "Un protams par brīvdienām neviens nepajautās."
Pašam jāsaka brīvdienas, nevienam nav jāstaiga un jāprasa – tas ir Jūsu laiks.

> "Par algu. Kāda alga? Tu esi vergs! Pēc jau tā smieklīgas likmes 3.70 eur/h. Tev izmaksās mazāk par pusi no algas, jeb 400 eur vietā par 17 darba dienām, vidēji dienā strādāts pa 7-9 stundām, avans par 9 dienām 135 eur un alga par 11 dienām 44 eur, jeb strādā par 4 eur dienā."

Mainiet amatu, ejiet strādāt citur. Neviens Jūsu vietā līgumu nav parakstījis.

> "Algu pārskaita tuvāk vakaram un loģiski grāmatvedību vairs nevar sazvanīt, jo stundu pirms darba dienas beigām viņas nav.

Rimi apkalpo SEB banka. Jums, droši vien, ir cita banka, tāpēc arī alga atnāk pēc 16:00. Tas ir standarta tipa maksājuma rīkojums, kas ir visiem maksājumiem, ne tikai Jūsu algai un tas nav saistīts tikai un vienīgi ar Rimi.

> "Darba laikā arī grūti sazvanīt, bet ja sazvani nevar atbildēt un sniegt atbildi."

Tā ir grāmatvedība, nevis uzziņas centrs "cik pulksten?" Kompānijā ar 1000+ darbiniekiem nav tik viegli atbildēt par visiem zināt. Katrā menēša sākumā Jums ir izsniegta algas tabele, skatieties nostrādātas stundas, likmi, IIN un rēķiniet pats, kādai algai jābūt, ja neticāt aprēķiniem. Ja ir domstārpības, tad ir jasāka vadītājam un jāzvana grāmatvedībai.

Jums pašam par sevi jāatbild. Ja kk nepatīk – jāsaka vadībai, nevis jāskrien čukstēt internetā.
Jūs izskatieties pēc cilvēka, kurš pirmo reizi parakstīja darba līgumu, tāpat kā jūs pirmo reizi atnācāt strādāt. Mēle atrodas kaut kur, jo neko pateikt nevarat, bet pirksti paši raksta sūdzību. Esmu pārsteigts, kā jūs to nerakstījāt savā pirmajā darba dienā.

A Andris Poikans 02.01.2021
Slikts serviss.

Preču pieņēmēja izdzen ārā maiziniekus un sāk pieņemt noliktavu kura piebrauca vēlāk par 5 minūtēm.

B burbulissss 28.01.2021

Ko tu te pļūti, strādājot SIA Rimi Latvia, divu gadu laikā man nekas tāds nebija, vienmer apjautājās par brīvdienām vai atv.
Kārtējā zaraza, kura negrib stradat un tik dzīvo uz lapām.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes