www.sudzibas.lv RIMI Rimi apsardze !

Rimi - Rimi apsardze !

Sveiki, biju ar draudzeni aizgajusi uz veikalu stirnu ielas ,, RIMI '' paskatities kosmetiku . Pec dazam sekundem jau pieskrien piedzeries ,, Rimi '' apsargs un krieviski sak mus dzit prom no kosmetikas stenda .. es paludzu apsargam iztulkot to latviski un vins knapi zinaja pateikt kaut ko latviesu dzimtaja valoda . Ka var tadu neizglitotu personu pienemt darba , kurs nezin pat dzimto valodu ? Vins mums pateica ,, Ejat prom, jus par jaunu , sis lietas '' , ta vins ari pateica . Mes esam pietiekosi lielas pusaudzes , lai varetu skatities un protams ari lietot to ! ( testeriem mes pat nepieduramies) Si nav pirma reize , kad mus aizdzen prom no si veikala kosmetikas stenda . Izskatas, ka visam meitenem , kuras velas nopirkt veikala ,, rimi ,, kosmetiku ir jagerbas ka vecas sievietes ! Man loti zel par si veikala attieksmi , bet es vairak netaisos pirkt saja veikala kosmetiku ! Ta ari paliku bez savas iecienitakas tusas ! :( Atvainojos par gramatiskam kludam, manam datoram nav garumzimes . Apsargs bija gara auguma, tumsi mati , vardu nepiefikseju . Paldies ka uzklausijat manu sudzibu .

E

B Beata44 09.10.2016

Jā, šis tas ir arī gadijies ,,Minskas" rimi. Man ir 20 gadi , aizgāju paskatīties lūpu krāsu, kur mani padzina no paša RIMI ārā, kā iemeslu viņš skaidroja arī "Jūs esat pārāk jauna lai lietotu lūpu krāsu!" Kā vispār var padzīt pavisam prom no rimi "neatbilstoša vecuma dēļ" apsargs arī b ija gara auguma, ar tumšiem matiem "bļodiņas" griezumā.

Tātad pa veikalu jūs pārvietojaties ar alkotesteri, ja reiz spējāt noteikt, ka apsargs bija piedzēries, taču datoram garumzīmes rakstīšanai "dzimtajā valodā" nesanāk uzlikt. Ja jau Tu, tik ļoti cieni dzimto valodu, nevis izmanto to kā aizsegu, tad iemācies vismaz pareizi rakstīt savus neizdevušos sacerējumus!

Opā, izrādās atbildot uz savu sūdzību gan garumzīmes parādījušās, gan vecāka palikusi, gan arī Rimi nosaukumu atcerējies :D !!! Cirks ar maloļetkām :D

Latviešu tautas 10.10.2016

А ты что? Красишь губы? Ну ты и педик...

_ ___________ 22.03.2017

Tik tiešām , kāpēc drogās negājāt skatīties, kur cenas atbilstošas un testerus var izmēģināt? Minskas rimī ir arī drogas.

O Osvalds.V 26.12.2020

Cirks esat jūs trolli - jautrais analītiķi. Bez olām protams, jo esat zilais. Tikai mīksts ***** var uzbrukt meitenei, pie tam ja vēl interneta vietnē slēpjoties. Jautajums jums - cik reizes kritāt no palodzes bērnībā ar galvu pa priekšu vai piedzimāt mātei narkomānei jau tāds dieva apbižots?

donna b 09.10.2016

Ejat uz Drogam, tur galvenais lai Jus kaut ko nopirkat! Rimii es vispar nevaru saprast, kurs sava prataa pirks to veco kosmetiku....

D Dontkillmyvibe 10.10.2016

Tu saproti vispār ko nozīmē dzimtā valoda? Ja apsargs runāja krieviski, latviešu valoda viņam naoteijti nav dzimtā! Valsta valoda NAV tas pats, kas dzimtā.
Tiešām laikam esat par jaunu kosmētikai, jo tik elementāras lietas māca jau pirmajās klasītēs.

donna b 10.10.2016

** ( testeriem mes pat nepieduramies) ** Ko tas nozime?

K Kristīne 14.10.2016

Meitene , kas šo ievietoja ir arī citu sūdzību šajā pašā datumā pievienojusi - kaut kas neloģisks par čībām un kādas pārdevējas izteicieniem , tikai zem cita nika.
1. Nesaprotu kur tāds naids pret konkrēto Rimi Stirnu veikalu , ka tādas muļķības jāraksta?
2. Pati iepriekš esmu strādājusi konkrēti šajā Rimi veikalā, debesīs viņu neceļu , taču šādu sviestu lasīt arī nav diez ko forši , jo veikala darbinieki vienmēr ir bijuši atsaucīgi un izpalīdzīgi, kā arī nekādus komentārus klientiem neizsaka.
3. Apsargs garš un kalsns patiešām strādā, taču viņš ir latvietis un krieviski nerunā :)

S Slepenais novērotājs 15.10.2016

Meitene laikam pati bija sadzērusies, kad šito rakstīja :D

S susurs1201 13.12.2016

Spriežot pēc rakstītā stila, jūs esat diezgan mazas "pusaudzes", tātad jums arī pie kosmētikas tiešām diez vai būtu ko darīt, drīzāk pie "ierastajiem" bulciņu, kolas un čipšu stendiem :D

L logistika 22.03.2017

Pietiek cilvēkiem pacietības un laika, lai sūdzētos!

K Krista Prauliņa 29.05.2018

Visiem datoriem ir garumzīmes. Jāprot tikai atrast. Jūs laikam par neko citu neraudat kā tikai par kosmētiku. Zin, nevienm tavas sūdzības neinteresē. Sāc taču pieaugt un pati tiec galā ar ''piedzērušo apsargu''. Turklāt Rimi strādājošie cilvēki ir izpalīdzīgi.

L llaurak 26.12.2018
Šajā veikalā kasieres ar pircējiem runā krievu valodā.

Biju aizgājuši nopirkt mandarīnus. Pavēroju kasieres darbu stāvot rindā. Klausos, ka kasiere ar pircējiem runā krievu valodā. Vai tad valsts valodā nav latviešu valodā?

Ar cieņu

K kristena logina 18.04.2019
nav sudziba bet ieteikums

vairak cilveki velas lai rimi mini plauktos atrastos sushi . paldies :)