www.sudzibas.lv RIMI Rimi apkalposana

Rimi - Rimi apkalposana

Rimi gudrais marketings, cilveekam jaaiet peec galvenajiem partikas produktiem, maizes, piena utt cauri visaam veikalam. Esmu ar beernu, taapat nav viegli, eju cauri visam veikalam beigaas pie kases saliek pie zemes plauktus ar saldumiem, ar kinder olaam utt. Varbuut es kaut ko nesaprotu, bet speciali salikti saldumi lai bojatu smadzenes vecakiem...katru reizi naacas piemaksaat par kaadu sabojatu saldumu, beernam 2 gadi. Es uzskatu sho marketinga manipuleshanu ar beerniem kuri vel nesaprot neko no taa par bezkauniibu. Es karteejo reizi stavu pie kases, beerns pie kinder olaam, kasiere saak trakot, pasauca apsargu ka man jaasavac beerns un jamaksaa par olaam...kuras mazaa ir atverusi, es viniem saku novaciet no turienes olas, jo tas nav labi ka mazam beernam deguna priekshaa izliek olas un vecakiem jaamaksaa. Beigaas mani apsauca par karalieni, ka es nemaku savaldiit beernu...nometu viniem naudu un novelu forshaam marketingam indi ;)))

L Lauriks 04.07.2016

Visi vecāki tam ir izgājuši cauri, man ir meita 3 gadus jauna, bet veikalā , bez atļaujas neaiztiek visu kas iekrīt acīs, ja kaut ko pamana, tad mums pavaicā vai varam nopirkt šito vai to, bet negrābj un nesaspaida preci, es domāju , ka viss sākas ar bērna audzināšanu un runāšanu, skaidrs, ka tāds ir mārketings, neviena prece veikalos nestāv tur tāpat vien... Un es domāju ka tu pati diez vai savam bērnam gribētu pirkt kinderolu kura būtu saspaidīta...

E Elmira Kakimova 04.07.2016

Ko es varu sarunat ar 1, 9 gadu beernu...es Juus luudzu...esmu laimiiga ka iet man pakal beerns, ka vairs uz rokaam nav janes...

C Chelsey 06.07.2016

Mammucīt, kāds sakars mārketingam, nepatīk "mārketings", nevelcies ar sīci uz veikalu, tieši tik vienkārši. Veikalos viss ir sīki un smalki izplānots, ir pat speciālisti, kas visu izplāno, kam kur ir jāstāv, cik augstu/zemu utt. Nav veikala problēma, ka nevari novaldīt savu sīko, un ne jau Rimi vienīgais veikals, kur našķi stāv tieši pie kasēm :)

E Elmira Kakimova 06.07.2016

Veiksmi ;)

intel 01.11.2016

RIMI IZKĀrtojums gandrīz visos lielajos RIMI, it īpaši pievēršat uzmanību kreisajai malai, tur kur vīns un alko. arī saldētās preces un stūrī olas un piens..

A Armands Smiltiņš 08.01.2017
Nopirku veikalā galīgu sarūgušu biezpienu

Nepatīkami bija nopirkt bet tā bija jo laikam kad atnesu mājās viņš viss emakoja un bija ierūdzis.

M M.r 18.04.2018
Ko darīt ar MELI?

Labvakar! Apskatieties, lūdzu, profilu A/S"rimi" kā var apmelot cilvēku, kurš nekad dzīvē nav strādājis lielveikalā "RIMI". Kā arī skaidri redzams, ka profils ir viltots, jo katras 5 minūtes tiek iesniegta jauna sūdzība.
Sakiet, vai ir iespēja iegūt šī profila datus un iesaistīt policiju?

E Elijs 04.08.2018
Laikam jau vadìtàja

Zinu Dobeles Rimi pàris pàrdevèjas,dzìvespriecìgas,laipnas,bet ir dienas kad viņas redzu pirmo reizi tàdas...(tas tà tèlaini)-labdien,lùdzu utt...izràdàs vadìtàja tuvumà un ups-cilvèks kà robots! Piedodiet,tas nav normàli!