www.sudzibas.lv RIMI Reizēm tiek tirgoti veci kruasāni. Neretis iepriekšējās dienas kruasāni tiek tirgoti-svaigu Cenā!

Rimi - Reizēm tiek tirgoti veci kruasāni. Neretis iepriekšējās dienas kruasāni tiek tirgoti-svaigu Cenā!

Reizēm Bauskas hyper Rimī tiek tirgoti veci kruasāni-ar viņiem ir tā ka iepriekšējās dienas cepums jau ir zaudējis visas kruasānam raksturīgās garšas. Pārdod par identisku cenu kā pārdod svaigus (Rietumeiropa, ja tādu konditoreju pārdod, tad jau vismaz uz pusi nocenotu) . Ļoti nepatīkami! Ja nav sargsuņa vērība ieliekot papīra turzā uz tausti-var iegrābties!

Z

Good Intentions 24.10.2021

Arī esmu saskāries acīmredzot nepaspēja vai aizmirsa noņemt.

Z Zoie 24.10.2021

Vienkārši cep par daudz dienu iepriekš,bet nenoraksta,lai gan tad jau garšo kā brāķis!

G Gulbenietis 25.10.2021

Tiešām liekas, ka vadītājs par to nezin? Vienmēr kāds tantuks ar lieliem okulāriem paņems..

Guntmārīte67 28.10.2021

mm man garšo krusāni🤤