www.sudzibas.lv RIMI Regulāra preču cenu maldināšana

RIMI - Regulāra preču cenu maldināšana

Katru reizi iepērkoties konstatēju, ka mārupes rimi veikalā pircējus maldina ar cenām. Ir akcijas preces, bet pieejot pie kases precēm cena ir lielāka. Piemēram kancelejas precēm, olām, tosolam. (noteikti ir vēl preces) vienmēr eju pakaļ īstajai cenu zīmei un tad pārliek to cenu, bet pārejie cilvēki, kuri tā nedara ir rimi ienākumu nesēji!

Zu

really? 18.09.2018

Galvenais,ka starp preceem ikdienas prece- tosols ;D

Jo Jolis 18.09.2018

Taisnība,es arī par to pārliecinājos Alfas Rimī, bet uzreiz pārbaudīju vai precēm atbilst cenas akcijām. Pārdevēja sāka aurot, ka trešo preci būšot jāñemot, jo nevarot atcelt, es teicu, nē neñemšu, ja negrib konfliktu. Bet, tas tiek darīts ar nolūku,pārsvarā pircēji miera labad piekrīt un nopērk preci. Uz Rimi es iepirkties vairäk neiešu.

Ha, aklie klauni! Tā jau ir jūsu problēma, ka nevarat paskatīties uz cenu zīmes rakstīto akcijas periodu, kuru kāds zāles darbinieks aizmirsis noņemt. Maxima dara vēl jautrāk - papildizvietojumos uzliek akcijas cenu citai precei, piem. stāv akcijas cena Cukurs Diamant 1 kg, 0,49 EUR, bet stendā saliek Optima cukuru pa 0.69 EUR, kuram cena norādīta tikai plauktā veikala otrā galā. Saprotams, ka vairums pagrābs neskatoties un pēc tam pie kases jeb mājās brēks, ka viņu apšmaukuši.
Tāpēc, ejot uz veikalu ņemiet līdzi smadzenes un izlasiet visu, kas rakstīts uz cenu zīmes, ja neesat droši, arī salīdziniet svītrkodus. Un pat tas jūs dažreiz nepasargās, jo cik reižu nav nācies atnākt mājās ar ieskābušu piena paku, jeb puspuvušiem kartupeļiem. Bet tāda ir dzīve...

Džozefīne 18.09.2018

Mūsdienu degradētajai paaudzei nav smadzeņu, ko līdzi paņemt, tāpēc jau kasās par visu. Paši nepaskatās un tad pārdevēji vainīgi.