www.sudzibas.lv RIMI ratiņnauda

Rimi - ratiņnauda

Ja vēlaties, lai ar jums izspēlē "futbolu" starp nedzirdīgām, burkšķošām kasierēm un informācijas darbinieci, kura piesauc arī apsardzi- dodieties uz RIMI! Vēlējos, kā parasti, iepirkties uz nedēļas nogali (40-50ls), taču man nebija vienā gabalā 0.20 vai 1.00 ls, tad nu sākās, informācijā nemaina, naudas nav, tas nav jādara, lai es eju uz kasēm, kasēs arī nav (!!!), nedrīkstot mainīt(!!!) sīknaudu uz 0.20 Ls, lai ejot uz informāciju, tad pieslēdzās informācijas darbinieces (10/12/2008 ap plkst.17.00) attapība, lai pastaigājot pa apkārtējiem veikaliem un tur mainu vai eju uz banku stāvēt rindā, kad pārprasīju, vai tiešām man nevar samainīt sīknaudu iepirkuma ratiņu paņemšanai, un atstātu RIMI 40.00 ls man jāskraida apkārt pa vaikaliem- informācijas darbiniece teica" jā"!!! pieslēdzās apsargs, kurš ieteica paņemt groziņu, kad atbildēju, ka groziņš par mazu, viņš, asprātīgs būdams, teica, lai ņemu divus! Fantastika! Tā, kopš tās reizes savus latus atstāju SKY, kur ir dārgāk, bet jebkurš darbinieks no kabatas izņem, lai tik pircējs būtu apmierināts!

I

A A 25.12.2008

He, he! Tāpat kā stāstā par Maksimas salātiem un biezeni - tāpat visi pērk un nāk. Ar Tavu iešanu uz SKaju nekas namainiisies, jo buus milioni, kuri tāpat pirksies RIMI. Kam nav konkurentu, tas klientus apkalpo kā vinam tiik un galveno akcentu liek uz jaunu konkurentu neielaišanu tirgū. Tāpat ir ar Statoil, LG. Atvaino, bet šeit tirgus principi nedarbojas. Ej vien Ilonīt atpakal uz RIMI un nebojā sev nervus!

I Ilona 25.12.2008

neiešu un visiem draugiem un kaimiņiem izstāstīju, šamie jau sen mani par gudru neuzskatīja, ka varu iepirkties tajā bardakā, vienkārši uz laukiem pa ceļam sanāk, nu no manis vismaz vienai info darbiniecei algas mazāk sanāks, tomēr līdz 300 Ls mēnesī atstāju.

K kiki 26.12.2008

VArbūt jau tev taisniba, bet nebiji padomajusi nopirkt vienalga kur orbitu, un problema butu cauri :) Izdotu siceni un viss butu ok!

A A 26.12.2008

300LVL - adata siena kaudzē. RIMI Ieliks reklāmu, pateiks, ka sīcenes nemainīšana ir mīts un atnāks 3 Ilonas, atstās 900LVL. Nav jau kur citur iet. Stulbā maksima? SuperRimi (neto)? Provinciālais Elivi? Visur viena šaize. Vot ja sāksi iet uz MC2 vai centrāltirgu, tad RESPECT!!! Un ja vēl pierunāsi drauddzenes to darīt un vinas savas draudzenes, tad varbūt kas mainīsies, citādi nee.

I Ilona 27.12.2008

Ir kur iet, bet dēļ štrunta ratiņnaudas nepirkšu orbit vai suņu pārtiku, viņiem vajag mūsu puiķi, bet mums ir iespēja izvēlēties.
Strp citu, kaut visi RIMI būtu tādi kā Ogres ELVI! man gan lieki '20 km jābrauc turp un atpakaļ, bet atmaksājas! gada laikā neviens (-) nav gadījies. Patiešām liels, tīrs un no personāla puses atsaucīgs veikals. Tagad iepērkos darbdienās SKY Krasta ielā, absolut ok!

L laura 28.12.2008

:D iisteniibaa man lasot likaas smiekliigi, bet ne jau taapeec, ka staasts smiekliiigs, taada situaacija, ka atliek vien nosmieties... raudaat tak ne :)

L liesma 28.12.2008

Starp citu, man reiz naudu slimnīcā nevarēja izdot, teica, lai eju mainīt kaut kur savu 20-nieku. Piebildīšu, ka biju atvedusi vecmāti pie ārsta, turklāt pati šai pilsētā biju pirmoreiz, jo dzīvoju citā rajonā...var teikt, ka patrieca kā vecu suni laukā, lai eju meklēt...normāli būtu, ka kabinetā sēdošās vismaz pāris kolēģes aizietu uz blakus kabinetiem un pajautātu citām darbiniecēm...galu galā, es biju svešā vietā, slimnīca nomaļus, izejot pa durvīm, nezināju uz kuru pusi lai iet...kur kāds veikals, kafeinīca...pa ceļam cilvēkiem jautāju - neviens nevarēja palīdzēt, gāju uz aptieku pie slimnīcas, tur ar nekā...viens onkulīts ieteica aiziet uz slimnīcas kasi...labi, ka satiku viņu...jo nevarēju iedomāties, ka kase pavisam citā ēkā netālu no slimnīcas...biju diezgan nikna, protams, uz sevi arī, ka nekur iet negribējās ...tad atcerējos par vecmāti...kā būtu, ja viņa viena būtu???? paiet bez citu palīdzības viņa nespēj, turklāt lauzta roka...tā ir tikai attieksme!!!

J janis 08.01.2009

nu vispaar dzirdeeju shito te tieshajaa... biju klaat un rakstiiju uz firmu rekviziitus... nevajag jau rindai priekshaa liist... un uz reiz saakt bljaut uz darbiniekiem... jums piedaavaaja pa latam samainiit darbiniece, jo vinjai nebija juus jau saakat bljaut uz vinju... iisteniibaa jau info darbiniece nekaadu apsardzi neizsauca... ja rakstiet suudziibu tad rakstiet patiesiibu... Es ljoti ceru ka shai meitenei no algas neko neatnjeema... jo ja ej uz veikalu tev vajag padomaat par "ratinjnaudu" pashai... Nezinu man nekad nav bijushas probleemas ar sha ratinjnaudu vienmeer samaina info ja ne 0, 20 tad 1lats... un starp citu shii pati meitene... otra sieviete kas tur straadaa taa gan ir ljoti rupja... bet izskataas ka tu esi viena no taam veceneem kam nedod viiirs un kuras naak uz veikalu izkashkjeeties...

D dullaa 24.02.2009

Kameer skridiji apkaart mekleejot santimus, mieriigi vareeji ar 2 grozinjiem iztikt.

E EņģelīC 27.04.2009

Ilona, 20 santīmus jau varēji "sagrabināt", lai nebūtu jābojā nervi ne sev, ne citiem.. Jau kādu laiku atpakaļ strādāju par kasieri (RIMI) un šitādas cacveidīgās parasti nobojāja omu un bij vnm ar kko neapmierinātas.. Tak ej uz savu SKY un miers mājās!
Jāni, Tu labi pateici :D:D:D

J Juris 26.04.2011

Rimi Valdemars strādā debīli apsargi. It sevišķi viens kalsns tipiņš, kuram uz sejas ir rakstīts - esmu šefs ar 9klašu izglītību.