www.sudzibas.lv RIMI pusi negriežam....

Rimi - pusi negriežam....

Kopš tika uzcelts Prūšu ielā Rimi,regulāri tur iepērkos,gandrīz katru dienu,jo dzīvoju blakus mājā.Zinam visu personālu,sveicinamies.Bet ir apnicis,ka pie svaigas gaļas regulāri ir problēmas nopirkt to,ko vēlos.Šodien,2.aprīlī pieeju un prasu pusi no karbonādes gabala.Šobrīd akcija ir 2,79ls aptuveni,viņa uzmet brutāli uz svariem gaļu un pasaka,te tik 890grami,es pusi negriezīšu.Es saku,atvainojiet,ja tur ir gandrīz kg,kapēc es nevaru nopirkt puskilogramu,kāpēc man būtu jāpērk viss kilograms.Viņa man atļāvās pateikt,es redzu šeit kurš ir pircējs kurš ne,jūs te tikko pienākusi.Man nav ko teikt,es pērkos šeit katru dienu un izrādās neizskatos pēc pircēja un nedrīkstu pirkt to ko gribu.Tad man vicināja gar degunu divas biezas atgrieztas šķēles,lai es tās pērkot.Es atbildēju,ka ziniet pusgabalā ir 6 vismaz šķēles,man nepietiek divu un es nevēlos tik biezas,jo konkrētās šķēles bija ļoti biezas.Es biju domājusi,ka man ir tiesības nopirkt kaut šķēli tikai,jo cena ir nevis gabaliem,bet kilogramā.Ko tad,lai dara nabaga pensionāri?Tie vispār tad nevar atļauties visu gabalu nemaz nopirkt.Šī kundzīte nemaz nestrādā ilgi šai veikalā,bet šī arī ir jau reize 4,kad tiek atbildēts pusi negriežam.Bet nu šodien,ja vēl atļaujās pateikt,ka es neesmu pircēja,nu atvainojiet,zem katras kritikas.Es pajautāju citai pārdevējai vai nevar puskilogramu nopirkt,varot.Tā,kura negriež saka,bet tak no lielā gabala,bet visi letē gabali viena lieluma,aptuveni uz kilogramu.Es principā,tur vairs gaļu nepirkšu,nepaslinkoju,aizgāju uz IKI UN ZINIET,MAN NOGRIEZA 400G BEZ PROBLĒMĀM.Varbūt vajadzēja pieiet pie vadītājas,bet man ar mazu bērnu nebija vēlmes skraidīt skaidroties pa veikalu.