www.sudzibas.lv RIMI Produkcija ar iztecējušu derīguma termiņu

Rimi - Produkcija ar iztecējušu derīguma termiņu

05.10.2022. Vakarpusē Rimi lielveikalā tika iegādāts formagia mozarella siers ar vienu dienu iztecējušu derīguma termiņu (derīgs līdz 04.10.2022.) ! Produktam uz to brīdi bija akcijas Cena €1.09 (standarta Cena €1.29) , bet ne jau akcijas dēļ siers tika pirkts, tas ir iecienītākais.
Uzskatu, ka pircējam uz vietas veikalā nav jāveic preces audits, pārbaudot derīguma termiņu. Tā ir katras instances atbildīgās personas kompetence un atbildība. Sevišķu uzmanību pievēršot gaļas, zivju un piena produktiem, kā arī bērnu pārtikai.

06.10.2022

Es skatos uz dērīguma termiņu. Jo nav laika katru dienu staigat pa veikaliem, ir jāstrādā un jāpelna naudu. (Ne visām sievietēm ir zināms, kas tas ir, strādāt un pelnīt naudu, ir laiks staigat pa veikaliem, un uzskatīt, kā pārbaudīt dēriguma termiņus nav viņu pienākums) Pirku preces uz nedēļu, divām uz priekšu. Tāpēc skatos uz der termiņiem.

Good Intentions 06.10.2022

Stabili, ka akcijas dēļ nipirkta.😂 Diemžēl realitāte ir tāda, ka ir japarbauda, jo jebkurā veikalā var uzrauties uz iztecējušu derīguma termiņu. Es personīgi vienmēr pārbaudu termiņus un rakājos, lai atrastu ilgāku derīguma termiņu - piemēram ir starpība vai rīt vai pēc 2 - 3 dienām termiņš beidzās.

K Klāvs Dimants 06.10.2022

Neesi iedomājusies ka varētu arī cilvēciskais faktors un ka nav pamanīts ka precei ir beidzies termiņš, vai arī ka kāds klients ir paņēmis preci ar ilgāku termiņu un šito paciņu iemetis dziļāk, jo redz cilvēkiem patīk ņemt preces no plaukta dziļākās daļas