www.sudzibas.lv RIMI pretīgi cilvēki

Rimi - pretīgi cilvēki

Svētdien, 08.11.09. iepirkos veikalā rimi t/c Mols. blakus kasē dzirdēju nopīkstam vārtiņus, kas ir pie kasēm. pienāca apsargs. tur izrādās kādai sievietei soma pīkstēja, nezinu kas tieši. nu apsargs laikam palūdza uzrādīt sievietei somu. tad sākās tāds skandāls, sieviete sāk kaut ko bļaustīties, viņas vīrs vispār tur kaut kādu gudrīti likumos sāka tēlot. pienāca vēl otrs apsargs, tas laikam bija gudrāks, paskaidroja savas apsarga tiesības utt. bet vīrietis tik mauc tālāk- kas jūs tādi esiet, ko jūs iedomājieties. sauciet policiju! apsargi laikam arī izsauca. nu vismaz no tā otrā apsarga varēja saprast, ka viņš aizgāja kaut kam zvanīt, bet tur vēl kaut kāds vīrietis iejaucās, nezinu, varbūt arī bija apsargs, bet tad viņš iepirkās aiz tā pārīša. tas tur gandrīz sāk kauties ar to otru vīrieti. labi ka apsargi visu izšķīra. no vienas puses tam lielajam dir..jam jau vajadzēja pa muti. nesaprotu kāpēc apsargi viņu neievilka kādā stūrī un nenoslānīja. bļaustās pa visu veikalu- es gribu kompensāciju par morālo kaitējumu! nu cilvēk mīļais! kāda tur kompensācija, par to ka tavai sievai somā kaut kas pīkst! galīgi krīze laikam nomocījusi! nezinu kā tur viss beidzās, varbūt kāds redzēja vairāk par mani. variet pierakstīt komentāros, ja redzējāt. gribētos zināt. katrā gadījumā tik dumjus cilvēkus redzēju pirmo reizi. nu ja gribi par kaut ko dabūt kompensāciju, tad izdomā kaut ko citu! visam veikalam nav jāklausās kā tu tizli kasies ar apsargiem, jo tev naudas nav!

C

S Ssssss 12.11.2009

Lūdzu rakstiet turpmāk, par cilvēku, neviss par Rimi, nekādu atgadījumu Rimi nesaskatu

E Eseseseseseseses 12.11.2009

ak dievs, kaada tenku vaacele!! nepatiikams cilveeksun to var izsecinaat peec vienas rindkopas!

M Mortīcija 12.11.2009

Viņš pieprasa kompensāciju par to, ka zog :DD
Bet forši-paši pārkāpj likumu un vēl skaita likumus.

R Raivis 13.11.2009

tas ir vina darbs-paarbaudiit, ja nopiikst-ne jau vins aiz prieka iet to dariit, ja kaadam nepielec, ka ir jauzraada taa soma, tad vajg iet uz tirgu iepikkties.Un vispaar shajaa gadiijumaa

B biksis 13.11.2009

Apsargam man nav nekas jāpierāda. Apsargam ir jāpierāda ka esmu ko nozadzis, nevis man jāpierāda apsargam ka es neko nesmu nozadzis... Tā lūk. Un somu apskati - lūdzu policista klātbūtnē... Apsargs var paprasīt un viss. bet es varu parādīt un varu arī neparādīt somas saturu.

N noIecavas 13.11.2009

nevajag zagt veikalos, tad nekas nepīkstēs!

S Sominsh 13.11.2009

Nu man ir tā, esmu iegādājusies somu, viņu var kaut vai tukšu, bet drogās viņa pīkst, nav ne svītru koda, ne kā cita, kas varētu pīkstēt, nepatīkama situācija, bet kad nav izejas un jādodas ir drogās, tad vienmēr ir jāizkrāmē somiņa ... un drogas ir vienīgais veikals, tā ka es to cilvēku saprotu.

D Džons 13.11.2009

Jā man sievai arī tieši tāds pats cundurs ar somu - kaut kādās bodēs pīkst. Jāatzīst diezgan nepatīkami, kad nopīkst un apkārtējie sāk lūrēt: tā tā tā re ku zaglis!
Bet mums palaimējās jo kad kārtējo reizi Drogās soma "kaitināja" to pīkstuli mums trāpījās ļoti zinoša pārdevēja, kas zināja kur jāmekle tas svītrkods - somas dibena apakšpusē un noņēma, pēc kā visas problēmas bija atrisinātas.

A Andrejs.T 09.05.2010

aceraties ka kad jus ieperkaties, Janju Rozes gramatnica vienalga kadus bloknotinjus vai sikumus, skataties iekshpuse lai nebutu ielimetie shtrixkodi, savadak pirmaja veikala kura iesiet pikstes pikstulis, tadi gadijumi ljoti biezi!