Rimi - preces

Pasta kastītē starp visām reklāmām ieraudzīju Rimi Gardēža reklāmas bukletu un ļoti nopriecājos tajā ieraugot jau sen meklēto TĒJAS UZGLABĀŠANAS KASTI (akcijas laiks 11.11. - 24.11.2014.; šodien ir 15.11.2014). Izmaklējos vienā no Rimi veikaliem (Liepājā ir divi Rimi veikali), neatradu. Devos uz otru, kur meklēto reklāmā reklamēto preci arī neatradu. Tad vaicāju zāles konsultantei kura man nemācēja neko sakarīgu atbildēt. Konsultante sazinājās ar citu darbinieci, kura arī noraustīja plecus. Trešā zāles konsultante vispār pateica ka neko par tādu preci nezina un ka vispār te nekas tāds netiek tirgots. Te nu ir - reklāmās izreklamē, taču produkta nav.

G

B Brenda 16.11.2014

Diemžē l, tā ir ļoti bieži . Pati strādāju lielveikalā, bet pie mums Latvijā neviens neko par izreklamētu bukletā preci nezin.
Jo šie buklēti tiek drukāti tajā valstī kam pieder šis veikals, u n viņi saliek akcijas preces . Latvijā neviens ofisā nevar neko izdarīt, jo tā nav viņu vaina, jo ne jau viņi sagatavo tos reklāmas bukletus . Arī bieži prece, neatbilst attēlā redzamajam . Ta ka, nevainosim pārdevējus jo viņi pie tā nav vainīgi.

G Guna123 17.11.2014

Neviens jau nevaino pārdevējus par to, ka preces nav veikalā. Pie tā vainojams veikala tīkls. Nav jau arī pirmā peize, kad šajā veikalā nākas saskarties ar kaut ko līdzīgu.