www.sudzibas.lv RIMI Preces ar atlaidēm nav ar atlaidēm!!!

Rimi - Preces ar atlaidēm nav ar atlaidēm!!!

Rimi ir izvietoti stendi, kur iz Ziemassvētku prece ar atlaidēm. Uz viena stenda ir saliktas preces itka ar 50% atlaidi, uz otra stenda ar 40%. Uz A4 formāta lapas ir sarakstītas preču iepriekšējās cenas un tagadējās. Un lapas apakšpusē ir rakstīts, ka cena, kura atrodas uz preces ir bez atlaides. Bet... atbarucot uz mājām un sākot pētīt čeku, sapratu, ka tām precēm nav atlaides. :( Vienkārši preces bez atlaidēm ir sabāztas starp tām precēm, kurām ir atlaides. Laikam jau tā ir parasta lielveikala stratēģija, lai izpārdotu preces. Bet garastāvoklis bija dikti sabojāts. Daudzi cilvēki tā arī neaizbrauc atpakaļ ar to preci, vienkārši samierinās.
Par Rimi čekiem runājot - atlaides summa uzrādas čeka apakšmalā un tādejādi nemaz nevar saprast kurai precei tā ir piešķirta.

D

H Hugo Djego 26.12.2009

Dita, tur Tev taisnība, ka ta ir tādas tratēģija.

O oskars 27.12.2009

biju Domina, tur tadiem podiniem, ar gaisminam[smuki, ja sniega noliek]atlaide, tikai 99sant.saku lasit no kura, lidz kuram...akcija lidz 31augustam si gada!tas viss sikiem burtiniem, piegaju pie pardevejas veikala lai uzzinatu cenu.2.09akcijas papirits ta vecs!tikai nestastiet, ka netisam, to uzlikusi.tas viss Rimi

. ....kl 27.12.2009

Oskar, vai tad Dominā ir Rimi?????

O oskars 27.12.2009

sorry, vecais mulkis!ta bija Olimpija, bet Rimi noteikti,

A aivars 05.01.2010

Tā ir nevis RIMI stratēģija, bet gan pircēju nekaunība.Paņēmu preci, bet pa ceļam pārdomāju un nometu kur pagadās, bet nākošais diemžēl paņem šo preci.Vainīga jau protams(pircēja prāt') izrādās kasiere, kura ir pēdējā no darbiniekiem, un bieži vien nepelnīti dabū pārmetumus, gan no pircējiem, gan no priekšniecības.

D dita 07.01.2010

Aivar - diemžēl šī prece, ko es paņēmu itkā ar atlaidi, uz šī stenda bija vairumā (vismaz 30 gab) - un Tu gribi teikt, ka 30 cilvēki šo preci bija paņēmuši no cita stenda un nometuši pie atlaidēm? Un nākamajā dienā iegriežoties šajā veikalā, šī prece bija turpat - pie 50% atlaides precēm.