M monstrs 08.09.2009

ja es arī esmu to dzirdejusi...ka var but tada visatļautiba

š šeherezade 08.09.2009

Nav brīnums, ka Tevi atlaida...iemācies lat.val.pareizrakstību un gramatiku, un tad cel pretenzijas!!!Vispār jau vajadzētu visus šitos analfabētus atlaist no darba un dot iespēju cilvēkiem, kas ir izglītoti un domā pareizajā virzienā!

B Bolaa 08.09.2009

Es to pašu padomāju, ka pati nemaz nemāk pareizi rakstīt un te sūdzās tagad. Protams, darba devējam tas tā ir izdevīgāk, bet, ja vien jūs nebūtu tik šausmīgi bailīga, tad zinātu, ka viņi tur var jebkādu pantu rakstīt klāt un tas pat var vēl vairāk nākt jūsu labā :)

M Māra 08.09.2009

Cik es zinu, tad pantu piešūt nav nemaz tik viegli, ir jābūt aktam, kurā ir konstatēts pārkāpums un ir jābūt tavam rakstiskam paskaidrojumam un pirms tam ir jābūt iztaiktiem rakstiskiem brīdinājumiem par pārkāpumu izdarīšanu, gan jau, ka kaut ko savārīji

: :) 08.09.2009

Tik vienkārši viņi tev ne var piešūt pantu klāt...jābū kādam rakstiskam paskaidrojuma, darba dēvēji vnk biedē tos cilvēkus, kuri nezin likumu...

Z Zinīte 08.09.2009

Atlaišana ar pantu-ir jābūt sastādītiem 3 rakstiskiem aktiem, kuri pārkāpj darba līguma noteikumus.Pirms šie akti tiek sastādīti, tiek izsaukta darba inspekcija, kuru klātbūtnē arī viņus sastāda + Jūsu 3 paskaidrojumi un liecinieki.Neviens darba devējs, jūsu nodokļu grāmatiņā nav tiesīgs ierakstīt kautkādus pantus.Nodokļu grāmatiņa, tāpat kā pase ir valsts īpašums, nevis piezīmju grāmatiņa, un jebkurš pants ir Latvijas valsts republikas izdots rīkojums par noteikta pārkāpuma soda piemērošanu.Lai piemērotu panta pārkāpumus, tiek sasaukta "tiesa".Protams, šī tiesa notiek starp darba devēju un darba ņēmēju.

R Raimonda 20.07.2010

Viņi var visu, ja ļoti to vēlas.Pie mums atnāca jauna pārdošanas vadītāja, kura cenšas savakt sev jaunu komandu(savējos).Tiek darīts viss-pazemojumi, bļaušana, draudi...Ir aizgājis pat tik tālu, ka viņa pat uzplēš iepakojumu un nomet preci zemē.Ja kāds no mums nepacels - paskaidrojums un bonusi nost.Ar to jau viņai par maz.Kā jau visiem ir zināms, ja grib piesieties, tad iemeslu atradīs vienmēr.Rezultātā tiek sastādīts akts un durvis atveras uz direktores kabinetu, kur tiek skaidri un gaiši pateikts, ka tiec pazemināts amatā un ir jāparaksta papīrs par rotāciju uz citu veikalu.Uz jautājumu, kas būs ja neparakstīs atbilde īsa, tas nozīmē vēl divi akti un tu esi brīvs pavisam.