www.sudzibas.lv RIMI Pārtikā tika atrasts ass stikla gabals!

Rimi - Pārtikā tika atrasts ass stikla gabals!

21.03.2024. Rimi veikalā iegādājos mini burkānus priekš sava 2 gadīga bērniņa. Dievs stāvējis blakus, bērns atteicās ēst, tādēļ saku pats tos ēst, kuru rezultātā sakodu asu stikla gabalu un jūtu sāpes gan augšējā zobā, gan apakšējā! Pats šausmīgākajām bija tas ka tas stikls bija iekšā pašā burkānā.. Jo tie tika vairākas reizes mazgāti pirms doti bērnam.
Ir bailes iedomāties kas notiktu ja kāds no mums to bagātu norītu… esiet prātīgi ko ēdat, lieku reizi pārbaudot.. Uzticības vairs nav.

21.03.2024

IlzeIvaram 22.03.2024

Mēs nezinam kur audzēti tie burkāni un kā novākti. Tikai naud nauda nauda. Var iesūdzēt uzņēmumu, lai maksā komensāciju vismaz 1000000 miljonu. Bērna dzīvība vispar nav nauda vērtējama. Šausmas.