www.sudzibas.lv RIMI Pardeveja Sliņkums

Rimi - Pardeveja Sliņkums

Gundega no Rimi--no rita bija tada sajusma ka cilveks vel guļ sava gulta!! blakus kasieris jau apkalpo 3 cilvekus kamer Gundega apkalpo vienu.. Rimi vadibaj-jus cilvekus macat stradat atri? Vai Jus ņemat visus kas piekrit Jusu piedavatai mazai algai? Ne ko neteicu tai Gundegai lai nebojat savu un viņu ritu-bet slikts iespaids par veikalu paliek..

V v 14.01.2011

Tur jau nav alga- procenti no iekasētās summas. Kāpēc viņai būtu jāsteidzās...darba diena gara, tāpēc nav ko saspringt jau dienas sākumā.

M Musja 14.01.2011

Besī tādi vīrieši, kā Aleksandrs. Pārāk lēnu apkalpoja un jau skrien uz mājām sūdzību rakstīt. Gan jau pat iepirkuma maisu neizkrāmēji.

O OLGA 14.01.2011

DArgais Aleksandr, es pati kadreiz stradaju Rimi, un jasaka godavards nekad nesteizdzos, jo ir tads teiciens KA MAKSA TA STRADA.Un liec aiz auss ja veikala atradisies kads kasieris, kas atri strada, tas it tikai tadel, ka vins pats nevelas lai pie vina kases visu laiku butu gara rinda, jo kasieris ari grib atvilkt elpu.Smiekligi, ka virietis raksts tadu sudzibu nu toč kā tāda bāba.

N Nika 14.01.2011

Pilnīgi piekritu Olgas teiktajam...

M mjaa 14.01.2011

es gan nepiekritu tiesi Olgas teiktajam. ka maksa, ta strada.
nu nestrada nji*ujaa, ko ta lai maksaa?
dzivojiet vel padumju laikos, kad darba vareja gumiju vilkt un neko nedarit.
man ir iespeja salidzinat, tadel varu teikt, ka latvija neviens neprot un negrib stradat. un ta ari maksa

R rojs2 14.01.2011

Man gan aŗi vienreiz alfas rimi gadījās vienā čamma. nu cik lēni vien var. neko neteicu, jo tas bija pavēls vakars, šķiet, stunda pirms slēgšanas, iespējams, cilvēks noguris vai kā. bet nu tomēr...

Z zinaida 15.01.2011

Pobezal domoj zalobu stro4itj! Fuuuuuuuu! Otvratiteljno dlja muz4ini! A ti Mjaa, ne znaju, s 4em ti tam moze6 sravnitj! Toljko esli so svoej derevnej! Zagranicej obsluzivanie huze i medlennee!

L Liene 31.01.2011

Arī es savulaik strādāju RIMI.. Par kasieri.. Un bija amata māsas, kas lēnu strādāja, bet bija, kas ātri.. Tas jau no paša cilvēka atkarīgs kāds viņš ir.. Tās ir muļķības, ka kasiere strādā ātri, lai pie viņas nebūtu rindas.. Nez kpc man pastajanna bija cilvēki, bet pie tās lēnās nē?? Tāpēc, ka, kā viens klients teica, viņam patīkot, ka es ātri un kvalitatīvi strādājot.. Cilvēkiem nepatīk, ka kasiere paņem preci un 100x apgroza, lai atrastu svītru kodu un tad to "nopīkstinātu"..
Ā, un ar algas lielumu vai mazumu tur maz sakara.. ja kādam ir tā-kā maksā, tā strādāju, tad lai iet prom no turienes un dod iespēju kādam, kas ar prieku darīs savu darbu!

K kasiere 25.02.2011

Ko Jūs te ņematies? Vai Jūs zinat cik RIMI kasieres nopelna? Lielākā daļa kasieru saņem 1.35 Ls stundā pirms nodokļiem, tā ka pēc nodokļiem paliek 0.80 Ls.Mēnesī RIMI kasierei dod vidēji 120-140 stundas nu tad rēķiniet paši cik RIMI kasieres saņem algu, bet Jūs te braucat virsū!!!

T Tokasiere 26.02.2011

Jā, tos baltos nēģerus drātē visi, kam nav slinkums.Ja kurš izstājas no spēles, rindā gaida desmitiem citu jājamzirdziņu.Uzmini nu, cik ilgi tā turpināsies?

T tims 19.03.2011

Nu, ja "papīra" alga kasierim ir tikai 1, 26 LVL/stundā, nav nekāds brīnums, ka ar īpašu ātrumu tie neizceļas. Ja es tur strādātu, arī neforsētu. Tāds sīkums, valstī noteiktā minimālā alga ir 1, 189 LVL/stundā. Nu tad parēķiniet vai ir vērts stresot un apkalpot pēc iespeājs ātrāk un vairāk, riskējot neievērot kādu, no n-tiem priekšrakstiem, kas noteikti kasierim? Laikam jau nē. Salīdzinājumam - apkopēja, kurai atbildība ir tik vien kā slotu vicināt, saņem 7 santīmus mazāk.

J Juris 05.05.2011

Mana alga rimi par 184 stundām mēnesī - 144 LS. Debīlais Rimi ...

J Juris 05.05.2011

Uz priekšu jaunie censoņi...parevēji... NVA Rimi katru dienu liek sludinājumus par pardevējiem... Sūdu bedre...

P Pārgurusī... 24.05.2011

Piemēram Rimi Cietoksnis (Daugavpils) tika pieņemtas jaunas kasieres darbā, lai arī stundu tā jau nau pietiekoši. Tas ir - mēnesī kasierei ir 70, 80 vai 90 stundas. Tas nozīmē es saņemu tos savus 80 latus un mierīgi varu būt laimīga. Jo ar tādu algu taču visu var samaksāt. Gan par dzīvokli, gan par skolu, gan paēst. Nolādēju to dienu kad iestājos darbā RIMI - šeit par darbiniekiem tikai ņirgājas un tas arī ir viss. Lai cik ļoti mēs gribētu būt ātras, laipnas utt. tas vienkārši nav iespējams. Tam visam nav spēka - kad tev ir jādomā kā iztikt ar 80 latiem mēnesī. Pie pirmās izdevības, iešu projām, pat neatskatīšos.

No malas viegli nosodīt citus, bet pastrādājiet paši, kad darba dienas laikā viens kasieris apkalpo vairāk kā pustūkstoti, nez no kurienes, lai rauj to enerģiju un ātrumu, varbūt no tiem neapmierinātajiem un krīzes izmocītajiem pircējiem vai no skraidīšanas pa veikalu atrodot kodu katrai 20 precei, ko atnes pie kases? Nodzen kā zirgus, bet paldies vietā vēl noņem prēmiju un stundas!!!

E eduards123 02.10.2012

Domāju ka, nav nemaz tik slikti, vienkārši vajag paskatīties uz sevi un pricāties ka, tev ir rokas un kājas.