www.sudzibas.lv RIMI Pardeveja

Rimi - Pardeveja

Labdien! Regulari ieperkos Origo Rimi veikala ,un tur strada loti "jauka" pardeveja Margarita. Attieksme vienmer ir rupja ,izskanetas preces burtiski met nevis normali noliek,tuklat vienmer prasa dokumentus ja perku cigaretes vai kadreiz alkaholu. Tas protams ir saprotams ka dokumenti ir japrasa un uz pieres nevienam nav rakstits cik gadi, bet man tada sajuta ,ka vina speciali man tos visu laiku jauta, kad ieperkos pie vinas. Un vakar kad iepirkos Rimi ,atkal sanaca maksat tiesi pie vinas,protams ka atkal prasija dokumentus,un tad es vinai teicu ,ka vina jau ir izsitusi to preci un dokumenti ir japrasa pirms preces izsisanas (jo vienreiz jau ta bija, tad vina nema nost preci un atkal izsita atkal nema nost un atkal izsita,Teica ka vina ta var darit cik reizes grib kamer sokumenti nav paraditi, bet man tak tadu ceku nevajag kur uzradas anuleta prece un atkal izsista utt) es protams dokumentus paradiju,vina no sakuma nevareja saprast cik man gadi, vai ari tikai teloja, man vienkarsi sabojajas garastavoklis un es pateicu ka noteikti uzrakstisu par vinu! Tad vina man prasija kur es stradaju? Ar kadam tiesibam vina man kautko tadu var jautat ?

G

S SufferLikeIDid 26.01.2016

Tur tak veikala direktore ir berniba daudz reizes dabujusi ar slotas kaatu pa galvu, vinai pie vienas vietas kaa cilveki strada, galvenais lai neboja veikala prestizu, tur nesen izmeta vienu atru puisi, kas tik labi un kvalitativi apkalpoja klientus, viniem ss.lv un rimi majas lapa rakstits ir, ka steidzami ir vajadzigi kasieri, un izmet vienu no labakaiem kasieriem, vai nav dauni?

S SufferLikeIDid 26.01.2016

Protams ka tev taisniba, jo katru reizi kad vini izsit alkaholisku preci, tabakas izstradajumu vai energetiskos dzerienus, viniem uz ekrana paradas zimite ''ludzu apstipriniet klienta vecumu uzspiezot ciparu 1-9'' ja vina to apstiprina, tad huli japrasa dokumentus kad jau prece tika izsista?