www.sudzibas.lv RIMI pardeveja

Rimi - pardeveja

Iegaju azura vienu dienu pasaucu pardeveju kas varetu ieteikt cepumus.atnaca jauka apaliga stradniecite,paradija kur stav cepumi.un aizgaja. Pec Paris minutem atnacu velreiz palugt vinai kur bietites stav vina pasaka tur aiz ta plaukta un runa talak pa telefonu.ta nau pirma reize kad si sieviete ta dara.pirms 4men atpakal ari tas bija.

S smīkņa 15.08.2013

Jā, deģenerāt, un kur ir problēma? Sūdzies par sevi, ka esi par stulbu, lai lielveikalā kaut ko atrastu vai kā?

G gāju garām 16.08.2013

Un ko, tavuprāt, viņai vajadzēja darīt? M...netu tev taisīt?

donna b 17.08.2013

Izstaiga ludzu pats vienreiz kadu Rimi veikalu un pats zinasi precu izkartojumu. Bietes labak nemklet pie alkohola, un cepumus - pie velas pulvera. Ja veikalu katru dienu apmekle 1000 cilvekus un visi jautatu kur kas stav, pardevejas jau sen sajuktu prataa.