www.sudzibas.lv RIMI pardeveja

Rimi - pardeveja

Šodien 03.11.2012, ap plkst.12, iegāju veikalā Rimi,Baron centrā,lai npirktu pusdienas,kulinarijas nodaļā,pajautāju,vai,kulinārija,(makaroni),ir silti,uz ko pārdevēja,man ateica,ļoti smiekligi,aiziešu ciemos pie jums,un pjautāšu kautko,tas ir pretīgākais kas varot būt!Es jautāju vēlreiz,ka vēlos zināt,vai makaroni ir silta,par cik nekad neesmu pircis,pārdevēja nosmīnēja,un neko neatildēja.
Vērsos pie otras,pārdevējas,vinja,ar smaidu mani apkalpoja.
Vēlējos jautāt,kam ir domāti cilvēki Jūsu veikalā,lai uzsmaidītu un apkalpotu,kā Jūs rādāt reklāmās,vai ar negatīvismu,uzdotu pret jautājumus,un radītu sajūtu,ka esmu vainīgs ka pajautāju par produktiem?

J

donna b 05.11.2012

Ja makaroni bija auksti, tu doma viņa tev to pateiktu? pajauta vel kaut ko stulbako, piemēram vai makaroni ir variti vai jēli. Un ja viņa Tev samēlotu, tad rakstītu šeit ka Rimi pārdod aukstus makaronus.