www.sudzibas.lv RIMI Par sadarbību ar cityparks

AtrisinātaRimi - Par sadarbību ar cityparks

Kādu laiku atpakaļ bez tabu rādīja raidījumu par rimi sadarbību ar cityparks, rimi pārstāve teica, ka tas ir lai veicinātu klientu apgrozījumu veikalā tāpēc var novietot automašīnu 1h vai 1,5h bezmaksas ar nosacījumu, ka reģistrē mašīnu.
Biju 29.03.2019 rimi paņēmu zīdaini iegāju veiklā un aizmirsu piereģistrēt, atcerējos veiklā nācu atpakaļ lai to izdarītu un bija jau uzlikts sods. 35 eiro. Man liekas nesamērīgi liels par 10 min veikalā.
Esmu pārsteigta par rimi nabadzību ka nespēj paši apkalpot savu stāvlaukumu, ka jāsadarbojas ar tādu firmu
cityparks ir negodīga komercdarbība.
Un citos veikalos nav tādas problēmas tāpēc es un mana ģimene izmantosim citus veikalus.

01.04.2019

Sūdzība veiksmīgi atrisināta ANKSUNAMUN21 14.04.2019

City parks pārskatīja manu sūdzību un atcēla sodu.

M Mego izmeklētājs 01.04.2019

Brauciet uz citiem...bet ceļazīmes ievērojiet jo cityparks arī ir pie maximām uc veikaliem.

B BK 01.04.2019

Noteikumi ir domāti ir visiem. Pati esi vainīga.

R RXX 01.04.2019

Vispārējs novērojums: daļa cilvēku situācijas dramatizēšanai vai vainas mazināšanai obligāti pieraksta, ka līdzi ir bijis zīdainis/bērns, it kā tas mainītu faktu, ka nebija ievēroti lietošanas noteikumi. Vajadzētu uztaisīt pētījumu par tēmu, cik bieži vecāki aizbildinās ar bērnu, lai izkļūtu no nepatikšanām.

C critical thinker 01.04.2019

nu un, protams, klasika ' es, grūtniece'...

RAMONA👀 01.04.2019

Pie citiem veikaliem gadās, ka vakaros nav kur likt auto, jo apkārtējo māju iedzīvotāji atbrauc mājās un saliek tur savus auto. Lieki piebilst, ka šie auto tur stāv arī naktīs. Saprotams ir arī tas, ka veikals rūpējas, lai stāvvietā būtu vieta tiem auto, kas brauc uz veikalu, lai neaizbrauc prom. Mūsu pašu pienākums ir skatīties zīmes. Par to summu...nuuuu...jāskatās, jo ja tā būtu mazāka, tikpat cik maksas stāvvietās, tad šie paši iedzīvotāji liktu savus auto, jo maksas stāvvieta ir tālu, a te- zem kamerām, pa to pašu naudu... var jau saprast arī viņus. Varbūt varēja mazāku sodu, bet pārāk mazs arī nebūtu efektīvs.

B bw 01.04.2019

Cityparks nav sodītāji, to vajag atcerēties, Ramoniņ!
Cityparks ir SIA, kas veic krāpniecisku komercdarbību, savu biznesu stutējot uz izdomātām, nelikumīgām soda naudām. Kad Cityparks samaksās soda noautu, ko PTAC uzlika, tad gan jau iznīks un liks mieru cilvēkiem.

RAMONA👀 01.04.2019

Būs citi. To taču tu saproti?