www.sudzibas.lv RIMI Par kasieriem

Rimi - Par kasieriem

Labdien, man tās jautājums. Vai kasieriem ir atļauts pie kasēm klausīties savu mūziku un pat krievu valodā ja zālēkas jau mūzika, to es esmu pamanījis diviem kasieriem salnas iela 1a mini rimi veikalā... Kasiere bija maza auguma kas runā pretī vēl pircējiem un otrs kasieris bij puisis.
Mini Salnas Ielas 1A

A asdasd123 19.12.2021

re kur kartējais latviešu stukačs atrādies . nē rimi vērgiem nav atļauts klausīties mūziku , tikai laipni apkalpot tāds kungus kā tu par 300 auro .

G Gulbenietis 19.12.2021

Autors ir putras galva ;). Atbrauc uz Latgali. Ne tikai krievu muzonu dzirdēsi, bet vēl par pretenzijām par valodu, bietē iedos.

K KalējsSpiedējs 19.12.2021

Ak tu dieviņ tētiņ Alekss, tev gan laikam smaga diena bijusi. Vienkārši ieslēdz savu muzonu un ej iepērcies, būsi neuzvarams.

Good Intentions 19.12.2021

Konkrēts tirliņš.