www.sudzibas.lv RIMI Paardeveeja smaucas

Rimi - Paardeveeja smaucas

Rimi veikalaa ir kaada paaardeveeja, kura smaucas ar cenaam. Piemeeram, ja cilveeks taa pavairaak iepircies, paardeveeja pa virsu uzsit vel dazaadas citas preces, kuras pirceejs nemaz nav izveeleejies. Buutu veelams ieskatiities pirkuma cekaa peec tam, kad esat ieirkushies. T'a tiesaam ir peedeejaa nekauniiba pret cilveekiem.

I Inokentijs 19.04.2011

kā var uzzsist citas preces ??? kas, viņai zem brunčiem noliktava un vēl viens preču skanētājs ? Ko var gvelzt visādas muļķības ?
Lāsmiņ, kad izsit preces, tad ko izsit var redzēt monitorā. Ja nu ir aizture un nespēj izsekot, tad neatejot no kases vari vēl čeku apskatīt un izteikt pretenziju.

I Ieva 19.04.2011

Kuldīgā ir vieni urlas.

J jānis 19.04.2011

Tā dara arī citos veikalos, man pašam ir nācies piedzīvot līdzīgus gadījumus arī Rīgas tirgos. Pārdevēja vēro, vai pircējs seko līdzi, ko rāda svari, vai kases monitors.

K kasiere 29.04.2011

Nu Tu Jāni, pateici!Par tirgu es piekrītu, bet par RIMI gan nē.Ja pircēji paši nenodala savas preces Tad gadās iesist otra pircēja preci kuru arī uzreiz noņem, bet citādi gan nē.
Aizej gudrīte un pastrādā par kasieri, redzēsim ko Tu di*sīsi kad pie tevis atnāks tāda urla kā tu??

I Ieva 29.04.2011

Es taču saku, ka Kuldīgā vieni urlas!

V vita 17.05.2011

nu pedejaas mulkjibas ...kur vispar kaut ko tadu var izdomaat :D:D:D:D:D