Rimi, Origo

Vistuvākais mājām (bet ne sirdij) ir tieši šis pārtikas veikals - Rimi t/c Origo. Lai vai kā , priekšroku tomēr dodu t/c Stockmann, kas gan ir kādu gabaliņu tālāk (par uzkruķītajām cenām šoreiz nerunāsim). Origo jau sen ir kļuvis par tādu kā caurbraucamo vietu, kā nekā stacija.. Tāpat arī publika un tās kultūras līmenis ir atbilstošs šāda tipa iestādei. Pirms pāris dienām tomēr nolēmu noriskēt un iepirkties Rimi. Jau ieejot veikalā, tieku sagaidīta ar pamatīgu grūstīšanos un neaudzinātu attieksmi no pārējiem pircējiem (turpretī Stockmanā tā ir tāda tikai Trako Dienu laikā, bet tad nu tā pamatīgi, ar visas Origo publikas pārvākšanos uz turieni). Iestājos rindā pie salātu stenda, kurā, protams, atrodas tikai viena pārdevēja, kas pie reizes aptver arī svaigās (nosacīti) gaļas un desu nodaļas.