www.sudzibas.lv RIMI nelietojama maltā gaļa

RIMI OLIMPIJA - nelietojama maltā gaļa

MĀCĪBA!!nekad nepirkt malto gaļu akcijā 1, 49, , , kaut arī termiņš beidzās pēc dienas, tā jau smirdēja, iepriekšējā vakarā, atverot iepakojumu konstatēju, ka nekādas kotletes nesanāks:( GRIBĒJU BRĪDINĀT PĀRĒJOS KOTLEŠU CIENĪTĀJUS!!!

B Baņķieris 23.03.2011

Es malto gaļu pērku tikai tirgū, kur izvēlos gabaliņu, kuru lai man samaļ. A tā veikalā tev var iesmērēt malto gaļu kur iemaltas gan baložu acis, gan tualetes papīrs.)

E Esesesseseseseses 23.03.2011

Nu jā, Vabolei šoreiz pilnīga taisnība!

č Čoms 23.03.2011

Kādreiz es arī strādāju sabiedriskās ēdināšanas sfērā.Gaļas cehā strādāja viens korešs, kurš vienu reizi paaicinājis mani rādīja, kāda gaļa atvesta, ar visiem augoņiem, un arī ar tiem pašiem tika samalta.Es labu laiku nevarēju pat paskatīties uz maltās gaļas izstrādājumiem, kur nu vēl ēst.

E Esesesseseseseses 23.03.2011

Labu apetīti! :D :D :D :D :D

Q QWE 23.03.2011

Vabole: gan vaboles! gan klizma!

L LelleBezMatiem 23.03.2011

L Lelleibezmatiem 24.03.2011