www.sudzibas.lv RIMI Neizdots atlikums

RIMI (Olimpia) - Neizdots atlikums

Šodien iepērkos par 8, 85 Ls veikalā, iedevu 20 latu banknoti un atlikumā saņēmu 6, 15 Ls, nevis 11, 15 Ls. Uzreiz to pamanīju, pat nepaspēju atiet no kases. Pateicu par kasierei, man lika pagaidīt. Pēc manis apkalpoja 3 klientus, pēc tam aizslēdza kasi, pārksaitīja naudu galvenā kasiere un protams nekādas liekās naudas 5 latu apmērā neatrada. Izsaucu policiju. Viņiem nav pilnvaras apskatīt video no novērošanas kameras. Policija palūdza apsardzei un Rimi pārstāvim apskatīt kameras, bet nekādi pārkāpumi netika konstatēti. Uzrakstīju iesniegumu policijā. Divu dienu laikā zināšu tiks ierosināta lieta vai nē.

D

P paataga 06.10.2010

A tev neienāca prātā likt kasierei turpat uz vietas izģērbties? ;))))))))))

E ehh 06.10.2010

Man nāk doma prātā, sākt pierakstīt visu savu banknošu sērijas numurus ejot uz veikalu, lai tad var pierādīt cik devi tai kasierei-savādāk jau nesanāk . Un policija arī atbrauc parausta plecus un viss .

T tānutasir 07.10.2010

Eu, bet no kādas summas tad jāatdod Ls6, 15, ja pirkums ir Ls8, 85... Vai tad klients ir tik stulbs, ka par pirkumu Ls 8, 85 maksās ar 3 gb pieclatniekiem? :D Tur jau muļķim skaidrs, ka tevi apkrāpa. Kur policija skatās? Vai to izdotā atlikuma summu kasiere apstiprināja- ls 6, 15? Jā jā, tad tur lietas ienākumam viennozīmīgi jābūt tavā labā pat bez kameru pētīšanas.

T Tre 08.10.2010

eleganti :) ja kasiere jau pirms tam bija izņēmusi 5 Ls, protams nekāda atlikuma kasē būt nevarēja...:)

O o 08.10.2010

čekā jāuzrādās:
iedotā naudas summa
cik izdots

un tad nu:
iedots 15, 00 (??) izdots 6, 15
iedots 20, 00, izdots 11, 15 (kur palika neizdotais piecītis, varbūt nākamo 3 klientu apkalpošanas laikā vai pirms visa šī pasākuma uzsūcās vai pārgāja citās dimensijās)

prognozēju, ka policijas atbilde būs: nav konstatēts nozieguma sastāvs vai nav pierādījumu, ka šāda summa iedota

L lauva 20.10.2010

Jūs te visi tik gudri...kasierei ir jābūt īpaši veiklai lai varētu izņemt no kases naudu un naudu jāpārbauda neatejot no kases, ja kautkas nav kārtībā tad stāvi pie kases un gaidi, tad arī redzēsi vai viņa no kases izņem tavu piecīti vai nē.