www.sudzibas.lv RIMI Netīras olas

Rimi Old Farmer - Netīras olas

Ja agrāk tās lētās olas bija retu reizi netīras, tad tagad lielākā daļa olu ir visādiem mēsliem noklātas! Bail pat iedomāties, kādas izskatās vistu novietnes. Balticovo vismaz savas olas pārbauda, un netīrās notīra, bet Old farmer par netīrību neuztraucas, ka tik kvantitāte.

I

V vārds 13.01.2011

Nu i kas, notīrītās olas sliktāk uzglabājas. Kārtīgas lauku olas arī neviens nemazgā, nav jau tās čaumalas jāēd. Toties old farmer ir garšīgākas par Balticovo.

Y You 13.01.2011

NUN Tev taču sūds arī ir netīrs, kad tu to izspied.

O Oto 10.05.2011

Mjā, Ieva laikam ir no tiem pircējiem, kas uzskata, ka desai ir jābūt sarkanai, krējumam dzeltenīgam utt... Lauku olas tādas ir un nemazgātas daudz ilgāk uzglabājas, tā kā priecājies, eko pārtika nāk modē. Tāpat tās "tīrās" jau ir apgramstījuši citi pircēji ar saviem netīrajiem pirkstiem. Tā kā, ja gribi tiras pirms lietošanas noskalo. Old farmer ir vismaz ēdamas un garšīgas atškirībā no Balticovo olām ar zivs smaciņu un piegaršu.