www.sudzibas.lv RIMI Vienaldzīga pārdevēja

RIMI (OGRE) - Vienaldzīga pārdevēja

Šodien iepērkoties Ogres RIMI ,sajutos tā :nu ko gribi, neko neprasi, ej projām, tātad gribēju nopirkt desu,pārdevēja vārdā Inga lēnā solī slīdēja aiz letes ,kad kādu brīdi biju gaidījusi, beidzot viņa izdomāja pienāk pie letes, uzdodot man jautājumu, Jūs kaut ko gribējāt?Ziniet tai brīdī vairs negribēju neko,tā arī aizgāju desu nedabūjusi, žēl tiešām žēl man RIMI asocējas ar laipnām un zinošām pārdevējām, bet šeit miegaina flegma,, brr

Z Zvezda! 10.10.2014

Mne ih zhalko! Za takuju zarplatu i takaja tjazelaja rabotaa! Ja dazhe ne rugajusj s nimi!

Ontūns 10.10.2014

T targets 10.10.2014

Tev mēle nav? Ņem un palūdz, lai apkalpo, nevis stāvi pie letes kā muļķe, aiz muguras runāt māki, bet acīs pārdevējai nevari pateikt.Ko centies Te panākt?

donna b 11.10.2014

Paga, cik Tu gaidiji to pardeveju? 5 sekundes? Un jau nevareji izturet? Ej pati pamegini pastradat so amatu, kad jadara 3 darbus par vienu naudas summu. Nesaku ka vienmer esmu apmierinata ar Rimi vai Maxima pardeveju reakciju, bet esmu pacietiga, varu pagaidit pus minuti kamer pienaks. Vinam ir sunu darbs un jastav kajas 10 stundas!

H hurr 16.10.2014

Ja kritizētāji kaut dienu pasēdētu kasē un apkalpotu tūkstošiem pretenciozu pircēju, tad zinātu, kāda "medusmaize" ir šis darbs. Un nevajag gudri dirst, lai iet prom, ja darbs nepatīk. Cilvēki ne jau aiz laba prāta, bet dzīves spiesti pieņem šādus darba piedāvājumus. Ģimene kaut kā ir jābaro. ++++

A Andris Alfa 23.07.2016

RIMI Ogre kasierēm ir svarīgāk papļāpāt ar apsardzes puišiem,ak jā,un pēc tam var pievērsties arī pircējiem.