www.sudzibas.lv RIMI Kādēļ Mini Rimi Salnas ielā 1 nav iespējams nopirkt skārda buņdžās alu origimal walter 4,2%.

AtrisinātaRimi - Kādēļ Mini Rimi Salnas ielā 1 nav iespējams nopirkt skārda buņdžās alu origimal walter 4,2%.

Kādēļ mini rimi salnas ielā 1 nav iespējams nopirkt skārda bundžās alu origimal walter 4,2%.. Līdz šā gada maijam tas bija pieejams. Šobrīd tas jāpērk tālākos rimi veikalos, nevis pie mājām. Kāds ir iemesls, ka tas nav pieejams sortimentā salnas ielā 1 mini rimi vekalā. Paldies. Ar cieņu Inese

15.07.2021

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Inese 21.04.2022

Labdien Mans uzdotais jautājums vēljoprojām nav atrisināts.Kas tur tik sarežģīts.Paldiez

I

G Gatis Freibergs 30.08.2021
piemēslota apkārtne

Pēc svētdienas maratona Dzegužu ielas abās malās mētājas želejas paciņu noplēšamie stūrīši.
Pasākums notika, aiz sevis nesavāca.