www.sudzibas.lv RIMI Noskanojumu sabojaa desu nodalas paardeveeja

Rimi - Noskanojumu sabojaa desu nodalas paardeveeja

1 dienu pirms Liigo, t.i.22.juunijaa biju iepirkt produktus Liigo sveetkiem, tacu noskanojumu sabojaaja desu nodalas paardeveeja Saulstariite(vaards galiigi neatbilda vinas uzvediibai), kas kameer gaidiiju pie viena no stendiem, gaaja apkaart un burkskeeja skaljaa balsii uz visiem pirceejiem: ko staavat pa visurieni, nevarat vienaa rindaa sastaaties! (atgaadina padomju laiku tirdznieciibas stilu), kad beidzot pienaaca mana rinda, es vinai raadiiju Rimi bukletaa ievietoto akcijas desu un gribeeju to iegaadaaties, tacu vina rupji atbreeca, ka vina aviizes nelasot un vinai tas neintereseejot un, ka vispaar vina straadaajot liidz 12 naktii un mees vinai esot apnikusi liidz kaklam(mees-pirceeji).

D

B baiba 27.06.2009

Nevajag pievers uzmanību tiem cilvēkiem, kas strada RIMI vai MAXIMA!!Viņi vienmēr ir neapmierināti ar savu darbu..

N nati 27.06.2009

Es dzīvoju netālu no Spices Rimi un bieži gāju iepirkties tur, BET tagad braucu tikai un vienīgi uz Maximu, kas atrodas netālu. Ir apnikušas cenas augstākas nekā maximā, veci produkti (ne vienu reizi esmu nopirkusi un izmetusi gaļas izstrādājumus, jo īpaši kūpināto gaļu un desu, jogurti u.c.)vienkārši ir apnicis un viss!!! un tagad es sev apsolīju, lai saglabātu nervus un naudu iet tikai un vienīgi maximā (xx vai xxx).

N nsti 28.06.2009

Kāpēc jums nepatīk Rimi? Maxima taču ir bomžatņiks! Tur ir novecoša pārtika, gan arī divainas pārdevejas.

A alī. 28.06.2009

nu jā, ar pārdevējām Maximā ir kā ir, bet ka tur ir lētāk tas ir fakts...no gaļas izstrādājumiem lielveikalos neko vairs nepērku, vai tas ir Rimi vai Skay, visos nācies iegrābties ar vecu gaļu...es gaļu iepērku tirdziņā.

H haahh 28.06.2009

A priekshkam vispaar ir jaaeeed galja? Es piemeeram iztieku tikkkai no darzenjiem!

J jumis,,, 28.06.2009

nu ne visi izstiek tikai no dārzeņiem, tie kuri ēd gaļu, tādus jautājumus nesaprot.

M Marta 06.02.2010

Starp citu, tā Saulstarīte vēl joprojām tur strādā, kādu nedēļu atpakaļ arī man viņa nobojāja garīgo, uzbļāva virsū vsp ar kādām tiesībām!