www.sudzibas.lv RIMI Nevar nopirkt plauktā esošu produktu

Rimi - Nevar nopirkt plauktā esošu produktu

RIMI Galerija Rīga 11.12.2015 plkst.21:30 vēlējos nopirkt Hennessy vsop konjaku. Plauktā bija 2 konjaka iepakojumi, bet tukši. Zinu, ka dārgākus dzērienus dažos veikalos neizliek plauktos, bet tikai tukšo iepakojumu. Kad pircējs vēlas dzērienu iegādāties, tukšā iepakojuma saturs tiek atnests no noliktavas. Ar tukšo kasti sagaidīju savu rindas kārtu pie kases un lūdzu kasierei pašu dzērienu. Sākumā kasiere vispār nesaprata, kas viņai ar tukšo kasti būtu jādara. Lai nu kā, viņa aizgāja pēc dzēriena, bet atgriezās ar tukšām rokām. Iemesls - dzērienu nodaļas pārzinis jau aizgājis uz mājām un citiem darbiniekiem nav piekļuves alkoholam noliktavā.Konkrētajam alkoholam šobrīd ir ļoti laba akcija. Dzērienu vēlējos iegādāties kā dāvanu, jo rīt no paša rīta dodos ciemos, un tik agri man nesanāks to nopirkt nākošajā dienā. Kā arī kasiere nebija pārliecināta, cikos vispār par alkoholu atbildīgā persona varētu sākt darbu sestdienā.Cien. RIMI klientu servis, ja reiz alkoholiskos dzērienu jūsu veikalos var iegādāties līdz 22:00, varbūt to varētu nodrošināt pilnībā, nevis tikai daļēji? Nav jau pirmās nepieciešamības prece, bet tomēr.