www.sudzibas.lv RIMI Nestrādājiet Rimi

Rimi - Nestrādājiet Rimi

Es stradaju kadreiz par kasieri Rimi, nebijas darba varianti, jo vajadzeja macities, nacas aiziet uz turieni. Cilveki ir vienkarsi sausmigi. Par maz bija to ka bija jacies no pirceiem, kuri vispar nezina kas ir normala atteiksme pret cilvekiem, tad vel pa virsu kolektivs. Man liekas ka vini pieniem darba visus bez atskiribas, jo dazreiz domaju, ka kolegiem nav viss kartiba ar psihisko veselibu. Protams ne visiem, bet tur jo projam strada tadi eksemplari, kurus vajag apiet gar pusi, jo pats veseligaks paliksi. Prieksnieciba tur vienkarsi nevar saprast, ka cilvekiem vajag brivdienas, veikala nav stradnieku, tad ir jastrada aiz visiem, alga vienkarsi nekada, pat 200 lati, pat tuvu nebija, kaut kada nirgasanas par cilvekiem, ja darba klust slikti neviens tevi nepalaidis, jo nav kam stradat. Man personigi ta gadijas, sedeju aiz kases un raudaju aiz sapem, kad paludzu mani palaist dabuju skaidru atbildi-nav cilveku-strada!Bet kad viniem vajadzeja lai es izietu uz darbu, vini piegaja rada darba grafiku un saka, bus ta un ta, piekriti nepiekriti vienalga!!Kad beidzot aaizgaju uz slimibas lapas, man "vieglam celjam" pateica, viena nenormala kundzite kas strada Rimi vecmilgravis administracija, ka es esot vesela, jo vina mani vakar redzejot veikala ieperkoties un smojdot, ka es speciali aizgaju slimot. No ta man palika tik slikti ka saraudajoss uz vietas un vienkarsi gribeju taj nenormalaj iesist pa seju. Es nolemu ne sedet uz darbalapas, bet uzrejz aiziet no darba, jo darbs ar tadu attiecibu pret cilvekiem man nebija un nav vajadzigs. Vini tur uzskata ka cilveki ir vergi!!Necienu tur pus kolektiva. Ir tadi par kuriem varu labus vardus pateikt pat loti, bet demziel, tadu cilveku Rimi Vecmilgravi ir LOTI maz.
NEKAD NEKAD NESTRADAIET RIMI!!

R Romeo 02.07.2008

Šito rakstiņu autorei vajadzēja ielikt portālā www.tavsdarbs.lv, lai citi darba ņēmēji zina kā pret darbiniekiem izturas šajā uzņemumā! Tur var uzzināt par attalgojuma lielumu katrā konkrētā uzņēmumā, vadības attieksmi pret darbiniekiem un arī kā tiek maksāta alga - visa oficiāli vai daļa ploksnē.

A alise 02.07.2008

kadreiz varbut ta bija, bet ir veikals kur viss tikai sakas!pipet pec 18 .00 nedrikst un darbiniekiem kuri strada lidz plk.23 papildus neertibas, jo iepirkties drikst pec darba(tikai), bet ko lai dara, tie kas pasi strada lidz 23.00 ????kandriz viss kolektivs ir jauks iznemot dazus.kas attiecas uz algam sen ta nav pat tiem kas tiko atnak ir krietni lielaka alga.zel ka tikaiveselibu apdrosinasana PEC PIETIEKAMI ilgi nostradata laika.darba vide ir atkariga no tas vadibas .ne visur ta ir tik bediga .nevajag jaukt visu viena katla.ja var darbu apvienot ar macibam tas jau ir ideali.

A Annite 06.08.2008

Nu, nu kadas mulkibas. Liepajas Rimi algas ari nav nekadas lielas. Tiem, kas atnak tikko stradat uz papira 1.40 stunda un tad vel strada pa pausgadam, jo atrod visadus iemeslus, lai algu nepaceltu. Nu tad parekiniet, cik sanak uz rokas, ja vel atrekina nodoklus - pat 200 ne!!! Un es tapat, ka vairums, neiesaku iet stradat Rimi, jo attieksme tur ir ka pret suniem, lai neteiktu vairak. Ja maki ielist prieksniecibai (un musu prieksniecibai loti patik) p...a, tad tu busi labs, ja nemaki, tad tavu darbu neviens nenovertes un ta tu paliksi neieverots. Kamer vadosos amatos stradas tadi maitas, kuri nespej novertet cilveku, nekas nemainisies un ar laiku Rimiki noies uz grunti gan ar savu apkalposanu, gan ar savu "labo vardu"!!! Padomajiet Deglavas ielas iemitnieki, ko Jus liekat amatos un ko Jus gribat panakt!!!

M Monifācijs 11.08.2008

pff ta nu jaunums rimi maksimaa un citaas leetajas vvietas nekad nau norm attieksmes, pati vainiiga nelauj kaapt uz galvas!!! suuti Dxxxxx

S sanita 21.12.2008

Vienu mazu bītiņu strādāju "Drogās" Alfā. Alga tā pati, bet attieksme-cepuri nost. Pīpēt, ēst pēc grafika, bet ļoti cilvēcīgi ! Ar vienu bet, Rimčikā var blakus būt pudele ar ūdeni. Pamēģin iet 2 stundas nepārtraukti runāt. Jau pec 30 min. mute sausa