www.sudzibas.lv RIMI Nesakrīt cena

Rimi - Nesakrīt cena

Es ieteiktu velti netērēt laiku skatoties internetā RIMI akcijas preces, jo tik vai tā gandrīz visiem produktiem cena nesakrīt.Gribeju RIMI nopirkt saldējumu(interneta bukletā rakstīts ka pērkot vienu, otrs saldējums par brīvu)bet aizejot uz RIMI izrādās ka pa šo cenu var nopirkt tikai 1 tādu saldējumu...Tāpat rakstīts, ka mākoņmaize maksā 0, 39, bet īstenībā vairāk nekā 40 sant.žēl ka rimi ir negodīgs, biju labākās domās...

K

W www. 16.08.2011

žēl, ka tu esi tik tizla un nesaproti kas reklāmās rakstīts :)

I inata 16.08.2011

Tas jau kādu laiku tā ir.Un tā ir gandrīz visos rimi veikalos.
Šodien bija tieši līdzīgi, pa tv reklamē, ka sviestam akcija no 1.09 uz 0, 69.Tad nu gāju, gribēju pirkt, bet ieraudziju, ka cena nav vispār mainijusies.

T ToKarina 16.08.2011

Kas ir mākoņmaize? Mākoņstūmēji bija dzirdēti, bet par mākoņmaizi dzirdu pirmo reizi!

M Marta 17.08.2011

nez, iespējams, ka ne visas preces sakrīt, bet man īpašu sūdzību nav. bieži vien apskatos un viss ir kārtībā ;) nav ko iespringt

T ToMarta 17.08.2011

Tu mākoņmaizi arī nopirki?