www.sudzibas.lv RIMI Neprofesionālisms

Rimi - Neprofesionālisms

Tiešām iesaku trīsreiz padomāt pirms vispār sūtīt savu CV uz to iestādi!!!
Pirms kāda laika nosūtīju savu CV un motivācijas vēstuli uz preču pieņēmēja - uzskaitveža vietu jaunajam Valmieras Rimi. Mani uzaicināja uz pārrunām Valmierā (pa tel. pat piedāvāja interviju Rīgā par cik pagaidām vēl dzīvoju Rīgā, bet es piekritu braukt uz Valmieru). Norunātajā dienā un laikā ierados uz interviju. Ieejot kabinetā
1. viena no intervētājām pajautāja vai tikai gadījumā CV neesmu pievienojusi cita cilvēka foto. (jau sāku domāt wtf???? kāpēc lai es tā darītu)
2. pajautāja dz. Nr., jo CV esmu norādījusi tikai ielas nosaukumu un mājas Nr.!!!
3. pēc šiem diviem īpaši atjautīgajiem un uz profesionālo darbību vērstajiem jautājumiem sekoja teksts - diemžēl mēs jums nevarēsim piedāvāt darbu jūsu vēlamajā amatā, bet vai jūs būtu gatava strādāt maizes nodaļā par pārdevēju vai kasieri!!!????!!! What a fuck??? Kas tas par sviestu!!! Cilvēkam ar sešu gadu pieredzi bilancspējīga grāmatveža (krājumu) amatā ar augstāko izglītību piedāvāt pastrādāt par bulciņu krāmētāju???????? Turklāt es dotajā brīdī neesmu bezdarbniece!!!
Kad atbildēju ka noteikti neesmu gatava šī intervētāja atbildēja ka tad droši vien mums nav vērts turpināt šo interviju. Atbildēju apstiprinoši piecēlos un aizgāju. Visu dienu esmu šokā un nevaru saprast kā tā vispār var??? Ja es jau sākotnēji neatbildu viņu prasībām, tak kādas skujas pēc viņi vispār mani aicināja uz pārunām???

p.s. intervētājas nezināja kas ir bruto un kas ir neto!!!

K

D DD 02.05.2011

Kam tagad nav izglitiba?Kurš gan nav stradajis vadošos amatos?Turklat sūtot CV uz Rimi tik zemu amatu, .pienem automata ka kā grāmatvede tu esi nulle.

K Keta 03.05.2011

Pats vai pati esi nulle savā profesijā!!!

S Samanta 23.07.2011

Man pirmdien jaierodas uz darba parrunām Rimi, esmu nosūtījusi savu CV, kandidējot uz pardevējas amatu, varbūt man piedavās apkopējas darbu?Jabūt gatavai uz visu!

T ToSamanta 23.07.2011

Drīzāk jau tev paveiksies, un tu dabūsi krāvēja darbu!

S Samanta 23.07.2011

Jā, es ceru vismaz uz krāvēja darbu, kādam jadara arī tas!!!