www.sudzibas.lv RIMI Nepareizi izdots atlikums

Rimi - Nepareizi izdots atlikums

Sestdienas vakarā, ejot ciemos, saņēmām zvanu ar lūgumu ieiet kādā pārtikas veikalā, nopirkt pāris sīkumus. Tuvumā bija Galerijas Centrs RIMI, domājām, ātri izskriesim cauri, nu, 10 minūtes, ne vairāk, tā kā vajadzēja tiešām sīkumus.
Ja būtu gājuši iekšā no tās puses, kur kases, savu mūžu nebūtu neko ņēmuši, bet neredzējām, ka strādā tikai 3!!! kases, un tur ir nenormālas rindas. Paņēmām, ko vajadzējā, tiekam līdz kasēm, nošausminājāmies, bet tomēr iestājāmies rindā un gaidam. Viss notiek ļoti lēni.
Kad beidzot tikām pie kases, kopsumma bija 11 lati ar santīmiem. Kasierei iedevām 20 latu banknoti un 2 latus, kopā 22 lati, domājot - viņa atdod mums 10 gabalā un santīmus. Vīrs aiziet jau krāmēt maisiņos, es ņemu čeku un atlikumu, (pārdevēja jau grābj nākamā pircēja preces) bet es sāku sāku skatīties, ka man rokā nekā cita kā vien čeks un pāris santīmi nav. Es pieklājīgi atvainojos un saku, ka mēs iedevām 20 nevis 10 latus. Viņa uz mani lielām acīm, ka nē, 10 latus papīrā, un 2 latus monētās, redz, čekā ar tā esot ierakstīts. Sāku skatīties, tiešām - manis dotā summa ierakstīta kā 12 lati!! Bet tā ā man makā bija tikai viena 20 latu banknote, es pastāvu uz savu. Pārdevēja pārgriež acis, norāda uz rindu, sakot, ka es tagad visus aizkavēju, un viņa ir pilnīgi pārliecināta, ka viņa nav kļūdījusies. Es zinu, cik man naudas bija makā, un nekustu ne no vietas! !0 lati arī ir nauda!
Kad viņa saprata, ka mēs nekur prom neiesim, tad viņa paziņoja, ka tagad viņai būs jāizsauc vadītāja un tās uzraudzībā jāparskaita visa kase, kas aizņemšot ļoti ilgu laiku.
Īstenībā, laiks, ko viņa gaidīja, kamēr vadītāja atnāk, bija uz pusi garāks, nekā skaitīšana pēc tam. Plusā, mēs pēkšņi kļuvām par apsargu uzmanības objektiem, un tie sāka spietot ap mums, it kā mēs kautko būtu nozaguši.
Kad kase tika pārskaitīta, vaditāja tikai īsi noprasīja, par cik lielu summu mēs ceļam kašķi, pateicu, ka par 10 latiem, ko viņa tūlīt mums arī iedeva, un uzreiz uzgrieza muguru, pārdevēja jau atkal bija ķērusies pie citu pircēju apkalpošanas, pat neatvainojās mums. Kad izgājām no veikala, secinājām, ka tur esam pavadījuši 50! minūtes, no kurām 10 bija, lai paņemtu tās pāris lietiņas, bet pārējais, lai sagaidītu pareizu atlikumu.
Negribas jau vainot pārdevēju, garas stundas, tikai dažas kases uz lielu pircēju skaitu, bet nu tad vajag mainīt kautko. Viņi tažu zin, kad ir pircēju pieplūdums, nu attaisa vairāk kases vaļā!

R rojs2 28.11.2009

Bet vismaz labi, ka nepadevāties!

H Hugo Djego 29.11.2009

Man ar ir gadijies līdzīgi citos veikalos, ka pārdevēja 10 latus "pievāc".Es parasti protestēju tā, ka neviens nav jāsauc-tūlit atgriež naudu.Un galvenais viena un tajā pašā veikalā, kura nosaukumu neminēšu, bija 2 tādas pārdevējas.Domaju, ka viņam tas bija raksturīgi, jo neviena no vinam tur vairs nestrādā.Iespējams, ka vel kāds tika līdzīgā veidā "izjokots" un arī pasūdzējās veikala vadībai.

J juris 29.11.2009

Nu visādi var gadīties, bet atvainoties pārdevējai tomēr vajadzēja, bet vienu gan piefiksēju, ka autorei patīk pārspīlēt:
"neredzējām, ka strādā tikai 3!!! kases, un tur ir nenormālas rindas. Paņēmām, ko vajadzējā, tiekam līdz kasēm, nošausminājāmies, bet tomēr iestājāmies rindā un gaidam. Viss notiek ļoti lēni."
..."Kad izgājām no veikala, secinājām, ka tur esam pavadījuši 50! minūtes, no kurām 10 bija, lai paņemtu tās pāris lietiņas, bet pārējais, lai sagaidītu pareizu atlikumu."
10minūtes nav ilgi, ja paspējāt paņemt pirkumus un pastāvēt rindā!!!

A agate 29.11.2009

Ok, paņemt preces bija varbūt pat mazāk par 10 min., jo zinājām, ko vajag un, kur paņemt, rindā, kādas 15 min, nu jebkurā gadījumā, no brīža, kad sākām gaidīt vadītāju līdz 10 latu atgūšanai pusstunda pagāja.
Es tikai domāju, cik reizes nav bijis tā, ka, tā kā ilgi stāvēts rindā (15.miūtes mētelī - piekrītiet, liekas kā mūžība), un vēl rinda aiz muguras, tad ātrumā tik iegrūž čeku un naudu makā, un nemaz tā kārtīgi neapskatās. Un, ja man makā būtu bijis vairāk naudas, es nejustos tik pārliecināta, un padomātu, ka man tik likās, ka iedevu 20nieku, jo pārdevējai bija tik pārliecinoša balss un acis platas, ka, nē, viņa izdeva visu, kā pienākas!
Esmu pati strādājusi veikalā pie kases, arī es neatceros vadītājas saukšanu, pāši pārskaitīja kasi, salīdzināja ar kases aparāta izdruku, ātri visu nokārtoja...