www.sudzibas.lv RIMI Nekvalitatīvs produkts

Rimi - Nekvalitatīvs produkts

Nopirku šodien mazu burciņu ar marinētām baravikām, par 3,39 eiro. 280 g ar marinādi, baraviku svars 120 g. Ražots pēc īpaša rimi pasūtījuma. Gribēju iepriecināt bērnus, iedot pa kādai sēnei pēc pusdienām. Iedodu un bērns man Saka, ka sēne tārpaina un tādu neēdīšot. Sāku skatīties, no 6 sēnēm burciņā 4 tārpainas. Pie tam redzēju arī visus tārpus iemarinētus. Pretīgi, bet rimi laikam tas ir normāli, gaļa pie sēnēm. Taču 3,39 eiro par 120 gramiem nav maz, un gaļa sastāvā nav minēta. Turpmāk pirkšu tikai šitaki un šampinjonus.

09.04.2020

⛔️ 09.04.2020

Nav gudri dot bērnam apēst potenciālu botulisma indi

E ELENA JURIS 10.04.2020

Ja jums ir nepieciešams Spice jūsu attiecības ar vairāk mīlestības un romantika sazināties ar viņu pa e-pastu: [slēpt]@gmail.com un zvanīt vai whatsapp par + 27740386124. Viens no labākajiem lēmumu es jebkad veikts bija sazinoties Dr Adeleke, lai palīdzētu man saņemt savu mīļāko atpakaļ, es biju dzīve piepildīta ar laimi pēc i sazinājās Dr Adeleke, jo viņš nav tikai dot mans mīļākais atpakaļ uz mani viņš arī sniedza mūsu mīlestība uz otru vairāk unikāls un Superb.