www.sudzibas.lv RIMI Neiesaku strādāt

Rimi - Neiesaku strādāt

Labdien nekad un nevienam neiesaku strādāt Rimi veikala tikla tā ir pilnīga nirgasanas, es biju saslimusi un man ārsts atvēra slimības lapu, aizgāju par to pabrīdināt veikala direktori uz ko man loti rupja toni uzkliedza un teica ja pēc slimības lapas es labi nesastrādā busu atlaista. Es nesaprotu it ka pieaudzis cilvēks, bet vel joprojām nezin likumus es strādāju ar svaigiem produktiem un zinu ja esmu slima ir aizliekts strādāt. Tāpēc lai cik jums dzīve nebūtu slikti neejiet uz Rimi Superneto vai Maksimu jo tur nirgajas par darbiniekiem un izturas ka pret lupatām.

G

R ri4y 29.09.2015

Ja ir atvērta slimības lapa nav ko vazāties uz darbu! Tam ir domāts telefons, lai pazvanītu un pateiktu. Bet ja tu spēj aiziet uz veikalu un pateikt ka esi slims, tad jau tu neesi slims un tikai simulē. Par ko tevi var atlaist pēc panta un pieprasīt, lai tiek pārbaudīts ārsts, kas izrakstīja šādu slimības lapu. Līdz ar to tu netikai sev nepatikšanas uztaisīji, bet arī ārstam, kurš izrakstījis tev slimības lapu!