www.sudzibas.lv RIMI Negodīgs apsargs

Rimi - Negodīgs apsargs

Pretlikumīga un necieniska attieksme no apsardzes puses. Man lika uzrādīt somas saturu veikala telpā, nevis dienesta telpā (apsardzes darbības likums) un pēc tam vēl saņemu izsmejošus skatienus un citus signālus kas personīgi vērsti. Jauns čalis, izstīdzējis, ap 1.70, tumši mati un bārda, uzmanieties un iesaku neļaut šim tipam uzaugt par vēl lielāku varmāku, pastāviet par savam tiesībām.

07.02.2020

Papildināts Pomelo 07.02.2020

Krišjāņa Valdemāra 62 Rimi “Briāna”

Po

No Noboby 07.02.2020

Hmmmmmmmmm tagad es iešu un zīlēšu kurā no 100+ Rimi ir kāds izstīdzējis un ar bardu apaudzis apsargs. Un vispār Rimi ir tikai mazumtirgotājs nevis apsardzes firma. Pirms sūdzies, norādi vismaz vietu un patieso kompāniju, savādāk par tevi arī te tikai pasmiesies

Po Pomelo 07.02.2020

Pieliku adresi, ja gribat varat pats iet skatīties kas pa firmu

Tu Turkey901 07.02.2020

Varmāka - cilvēks, kurš lūdz uzrādīt somas saturu?!

Po Pomelo 07.02.2020

Jā, man tas netika palūgts bet pateikts ka jāparāda kas man somā atrodas, ko arī izdarīju zem šī spiediena, jo tanī brīdi biju šokēta un apjukusi, nespēju padomāt mierīgi kā tas ir atnākot mājas, nevis kur jums veikalā pēkšņi uzbrūk no zila gaisa. Nav pirmā reize kad šis tipiņš uz mani lūr kaut vai esmu pastāvīgs tieši šī Rimi klients un neko pretlikumīgu nedarīju, ne arī uzvedos kaut kādā veidā pretlikumīgi.

Tu Turkey901 07.02.2020

Un, tomēr, prece veikalā pazūd..

Po Pomelo 07.02.2020

Un? Kur tur ir mana vaina?

Po Pomelo 07.02.2020

Tikai tāpēc vien ka es ka cilvēks tur eksistēju? Lai labāk iet skatīties visiem uz rokām tad nevis man vienai sekot pa visu veikalu un lūrēt virsu ja jau pārliecinājās ka neko neesmu paņēmusi, vienkārši slinko aiz gara laika un bende citiem nervus un dienu

Tu Turkey901 07.02.2020

Tā arī dara, kā Jūs sakat - iet un skatās visiem uz rokām, lai gan varētu muļķi dzenāt gaiteņos vai palīgtelpā!

BondsBonds 08.02.2020

"pēc tam vēl saņemu izsmejošus skatienus un citus signālus kas personīgi vērsti".
Mēness fāze laikam tāda,ka tie signāli. Signāli!