www.sudzibas.lv RIMI Negodīgs apsargs

Rimi - Negodīgs apsargs

Pretlikumīga un necieniska attieksme no apsardzes puses. Man lika uzrādīt somas saturu veikala telpā, nevis dienesta telpā (apsardzes darbības likums) un pēc tam vēl saņemu izsmejošus skatienus un citus signālus kas personīgi vērsti. Jauns čalis, izstīdzējis, ap 1.70, tumši mati un bārda, uzmanieties un iesaku neļaut šim tipam uzaugt par vēl lielāku varmāku, pastāviet par savam tiesībām.

07.02.2020

Papildināts Pomelo 07.02.2020

Krišjāņa Valdemāra 62 Rimi “Briāna”

P

N Noboby 07.02.2020

Hmmmmmmmmm tagad es iešu un zīlēšu kurā no 100+ Rimi ir kāds izstīdzējis un ar bardu apaudzis apsargs. Un vispār Rimi ir tikai mazumtirgotājs nevis apsardzes firma. Pirms sūdzies, norādi vismaz vietu un patieso kompāniju, savādāk par tevi arī te tikai pasmiesies

P Pomelo 07.02.2020

Pieliku adresi, ja gribat varat pats iet skatīties kas pa firmu

BondsBonds 08.02.2020

"pēc tam vēl saņemu izsmejošus skatienus un citus signālus kas personīgi vērsti".
Mēness fāze laikam tāda,ka tie signāli. Signāli!