www.sudzibas.lv RIMI neatdod pareizu atlikumu

Rimi - neatdod pareizu atlikumu

Uzmanās visi lielajā iepirkšanās trakumā.
Vakar man un vēl diviem draugiem "gadījās" viena un tā pati kļūme. Veikalos RIMI kasieres šmaucas- izdod latu par maz!!
pārskaitiet naudu!

E

E Es 22.12.2011

Maksājiet ar karti.

E elīna 22.12.2011

cilvēki, kas maksā ar karti vēl retāk pārbauda kāda summa ir ekrāniņā.
jā, jā, bla bla blā- paši vainīgi utt. bet no rimii gan es neko sitaadu negaidiiju.

M minka 22.12.2011

es nedomāju ka šī sūdzība bija jāatiecina uz visiem RIMI veikalu kasieriem...gan jau tas ir konkrēts veikals..kur ir tādi negodīgi darbinieki!
Ja arī jums izdod naudu uzreiz uz vietas pārskaitiet vai ir viss čotka:) un tad nevajadzēs rakstīt sūdzības!

A Aleksa 22.12.2011

Pareizi jau rakstat-pārbaudiet naudu. Galu galā, visi mēs esam cilvēki un mēdzam arī kļūdīties; pareizi rakstat arī-tagad veikalos ieprērkās ļoti daudz cilvēku, nu tad iedomājaties sevi kasieru vietā, kuri pa dienu apkalpo simtiem pircēju! Starp citu, šādos lielveikalos kasierim nevar būs ļauns nodoms, jo par visiem iztrūkumiem/pārpalikumiem ir jāmaksā no savas kabatas.