www.sudzibas.lv RIMI Neaizsargātais pircējs-bērns.

Rimi - Neaizsargātais pircējs-bērns.

Mans 11.g jaunais dēls ļoti vienkārši varēja nopirkt DVD ar perversu šausmeni, kur jau apvākojumā attēlota kaila jauniete, rokā turot savu nocirsto galvu...HOSTEL PART II.
Labi, ka vismaz pagaidām pārtvēru un pasārgāju jauna cilvēka smadzenes no ārprāta.
Šajā gadījumā patiesi vēlos iegūt informatīvus komentārus.

H ha 06.10.2008

Kur jūsu dēlam prāts kaut kādu šāda veida murgu vispār iegādāties? Audzināt vajag, ne veikalu vainot. :o

I inta 06.10.2008

tas nav tikkai rimi, tas pārsvarā ir novērojams maximas veikalos un veikali pie tā nav vainīgi.vainīgi ir piegādātāji kas sūta filmas ar sertifikātu kur rakstīts ka filmas nesatur pornogrāfiskas vai vardarbīgas ainas.

T toony 06.10.2008

A puika jau zina ko grib =))) mazais perversulis =)))

L Ligux 14.10.2008

No problem - aizies pie draugiem un noskatisies visu, ko gribes.

Uz DVD jabut rakstitam, kads ir vecuma ierobezojums. Bet nezinu, vai likuma ir kkas teikts par to, ka pardevejiem jaskatas sadas lietas (ka piemeram, par cigaretem un alkoholu). Tas janoskaidro!

E Elija 31.10.2008

Mēs savukārt nopirkām DVD ar Cars(Vāģi) multeni, iepakojumā un uzdāvinājām kā Ziemassvētku dāvanu. Diska iekšā nebija, jauka "dāvaniņa".

K Krotow 04.11.2008

Ja jau paņēma, tad noskatīsies vēlāk kaut kur citur. Laicīgi vajadzēja čali audzināt.

I ingus 22.11.2008

NU, nu, veikalam jau nav jauzmana tadi sikie, un ir tiesibas tirgot visa veida filmas. Pasai jaseko, ko puika perk.

K kity 17.12.2008

ir tiešam bijuši vairāki gadījumi, kad nopērk dvd disku, bet aizejot mājās( DVD bija cietajos vākos) bērni jau nopriecājās, varēs skatīties jauno filmiņu... Bet... atplēšot iepakojuma plēvīti un attaisot pašu dvd, secinājums ir riebīgs- diska nav!!! ^ 6 ls pa tukšu dvd mapi...skumji, visskumjāk ir redzēt bernus kuri to filmiņu tiešām vēlējās redzēt... :((

I Ilksiss 02.08.2010

Ne veikalu par tukšiem vāciņiem vainotājiem vajag, bet to disku štancētājus.

R raiss 21.09.2010

likums nosaka, ka diskiem-spēļu, filmu utt. ir jābūt atbilstoši aplīmētiem- ar vecuma ierobežojuma norādēm utt.
pārdevējam ir jākontrolē, lai diski tiktu pārdoti atbilstoši vecuma ierobežojumiem.
ja uz diska norādes nebija, tad ši ir piegādātāja vaina, jo veikals ar preču marķēšanu nenodarbojas.