www.sudzibas.lv RIMI Neadekvāta veikala apsarga rīcība

Rimi - Neadekvāta veikala apsarga rīcība

Iepērkoties rimi tilta ielā 32, nepatīkami pārsteidza veikala apsargs, kurš pie kases filmēja mani un manus bērnus izmantojot mobilo telefonu. Apzinos, ka veikalos veic video novērošanu noziedzīgu nodarījumu novēršanai, taču izmantot personīgo tehniku pircēju (turklāt bērnu) filmēšanai ir pretrunā ar eiropas datu aizsardzības regulu, jo apsargs nebija prasījis atļauju filmēt manus bērnus. Gadījumā, ja apsargam bija aizdomas par jebkādiem rimi iekšējās kārtības noteikumu pārkāpumiem, viņam bija visas tiesības man par tiem aizrādīt. Ņemot vērā, ka manu bērnu filmēšanai, tika izmantots mobilais telefons, tad man nav ne jausmas kādām (iespējams pretlikumīgām) darbībām var tikt izmantoti mani un manu bērnu foto un video ieraksti. Tā kā rimi neuzskatīja par nepieciešamu paskaidrot situāciju man e-pastā, tad nolēmu brīdināt citus, ka sarkandaugavā rimi veikalā iespējams strādā izvirtulis ar interesi uz bērniem.

07.12.2018

K

B BK 07.12.2018

Policiju vajadzēja izsaukt, nevis te rakstīt.

д Джонни 09.12.2018

Надо было в обратку начать снимать охранника. Ситуация разрешилась бы быстро.

Z Zigfrīds 12345 22.01.2019

tur strādā viens dīvainis ar iešķībām acīm. bezkaunīgi staigā pakaļ pa visu veikalu līdz pat bankomātam. pretīgi tur ieiet.