www.sudzibas.lv RIMI не соответствует должности

Rimi - не соответствует должности

За последние три года рейтинг магазина ''RIMI VECMILGRAVIS''значительно упал :торговый зал - нет акционного товара,кассы- очереди,внешний вид кассиров-оставляет желать лучшего;всех лучших работников из ''VECMILGRAVIS'' я вижу в гиппер ''MILGRAVIS''. Нынешний директор ''RIMI VECMILGRAVIS''разрушил коллектив,тем самым,понизил продуктивность и работоспособность магазина.Местные жители с большим удовольствием посещают ''MAXSIMA'' на Dombrovska.Неприятно слышать негатив. о раннее с удовольствием посещаемом магазине.

T

K keks0909 27.03.2015

piekritu gan Hannai gan saulei bet aramisam vieta ir psihenee chalis tak nav pie pilna pratinja

R ri4y 27.03.2015

Lai stokmann iepirktos jābūt pilnīgam idiotam! Piemērs: Piens Valmieras, Druvas maize, Rakveres cīsiņi 400 grammi
Cena RIMI 0.95+0.65+1.49
Cena Maximā 0.91+0.66+1.53
Cena Stokmann sūdā 1.20+0.85+2.40

H Hanna_Anrriete 27.03.2015

aramiss =VEEL ARII PAPAGAILIS :D
TU TAK TOKK ESI PSIHENES KLIENTS/KLIENTE :))
PALUDZ MAAASINAI, LAI VINJA TEVI SASIEN, LAI tU TAUTU NEBIEDEE VAIRS NE SEIT, NE CITUR :DDD
SLIMAIS/SLIMĀ :)
MAN GAN NAV PRIEKS, BET DZILS PRETIGUMS UN VEMŠANA NO TĀDĀM SABIEDRIBAS ABORTA ATLIEKAAM, KAA tu.

A aramiss 27.03.2015

Hanna...paskaties uz saviem tekstiem...psihenes kaimiņos arī tev jābūt ha ha ...kaifoju no tādiem pārgudrajiem kā tu...hahahah..raksta ka iepērkas tikai stockmann bet reāli supergetto klients hahahah...losīt/losenīt neliekuļo te ja...tādus liekuļus mēs zinām...

H hxrz 27.03.2015

ri4y nu a kas tev liek iepirkties ??? utojies savos piemiistajos neto un rimi un maximaas, un taupi savus pedejos grashus. es varu atlauties iepirkties stockmanos. un pilnibaa piekriitu tam viedoklim, ka attieksmes deel es maskaasu par paartiku kaut desmitiem reizu vairaak. turklaat, partikas kvalitaate jau ar nosaka cenu.

H Hanna_Anrriete 27.03.2015

hxrz KO TU GRIBI NO NEIZGLIITOTIEM MERKAKIEM. VINI DRIZ SAAAKS RAKAATIES MISENEE. JO TUR TAK CENU STARPIBAS VISPAAR NAV :D
aramiss, PAR KO TU KAIFO ? PAR SAVU DEBILITATI?

M mhajua 27.03.2015

ar aramiss nav labi... tur vajag vetārstu xexexe

A aramiss 27.03.2015

Hanna - kaifoju par liekuļiem kā Tu, jo 100% te raksti vienu, bet dzīvē katru dienu iepērcies Supernetto, mego, maxima hahahah...atā stulbā mazgadīgā muļķe:))))

L LaurisPPP 28.03.2015

aramiss ir slims ??????????????????
pec taviem txt spriezhot atbilde ir jaa.
ej paarstee savu sapuvuso galvu. daunis.

G Gitinja009 28.03.2015

Lauri!
aramiss ir mazgadiga šļuška :o)
viņu bērnībā smagi dupsēja. tapēc zēna vietā izauga kucīte. a savādāk, kā var kaut ko tik nesakarīgu spļaut ārā (!)

A Alience 31.03.2015

Kak zhe menja besjat eti zhertvi aborta...chto vas vseh ne dobili v 1945..

K kakiem_nee 01.04.2015

Alience ty sam/sama ESI ABORTA PALIEKA.
pisies nahuj uz ukrainu tur tev vieta.