www.sudzibas.lv RIMI Ncieņa no pārdevējas puses

Rimi - Ncieņa no pārdevējas puses

Pie pašapkalpošanās kasēm pārdevēja gados blondiem matiem necienīgi vērsās pie manis uzrunājot mani ar “Tu”: “masku uzvelc kā pienākas! ” nevis “uzvelkat lūdzu masku uz deguna! ”

pirmkārt, pārdevējs klientam nepavēl, bet palūdz!
Otrkārt, man nav 12gadi, lai mani šādi uzrunātu!
Treškārt, paņemot darbinieku darbā, lūgums, ņemt profesionāļus, nevis uz ielas pagadījušos cilvēkus ar 9. Klašu izglītību! Ļoti nepatīkami!

03.08.2021

B BK 03.08.2021

Ak TU nabadzīte, aizej stūrī paraudi.

K Kristehjoke 03.08.2021

Es nesaprotu,ja Jums nav 12 gadi, kāpēc Jūs nezinat ka maska javalka pareizi,un kapec kadam vispar kko Jums jasaka,Jums tas jazin pašam.Un ja Jums ir problema iegaumet noteikumus,tad nevajag sudzeties par to ka pardevejam problema iegaumet ka jabut pieklajigam

B baltmaize 03.08.2021

Jus jau daudzi uzvedaties ka lieli berni. Masku nesasanu vel neviens nav atcelis.

R RXX 03.08.2021

10x paejot garām zīmēm, kur attēlota un aprakstīta pareiza masku nēsāšana, nemitīgi to dzirdot arī skañas ierakstā, joprojām nepielec, ka MASKAI JĀAIZSEDZ ARĪ DEGUNS! Vai esat nepieskaitāma?

A Anniiiiijjjjaaaaaaa 03.08.2021

Ak dievs. Uzvelc masku pareizi un aizveries.

S Sanita54 03.08.2021

Jūs tomēr uzvedāties kā 12 gadīgs bērns, ja nezināt, kā pareizi uzlikt masku. Cik redzu, vismaz Rimi Rīgas veikalos, darbinieki nēsā maskas visas 13 stundas, uz deguna. Jūs nespējat vidēji 20 min. uzlikt masku. Necieņa pret darbiniekiem.. Būtu kauns šādu sūdzību rakstīt.. Izlasat likumdošanu!

Good Intentions 04.08.2021

Aizvainoja tavu sirsniņu? Tu deb.. vai kā? Priecājies, ka sodu nedabūji.

Good Intentions 04.08.2021

Starpcitu, ja kādam interesē vai neinteresē, tad ekrānuzņēmums ir no latviešu īsfilmas 'Musketieri, Tubists & Bumbulītis'. https://vimeo.com/97052467