Rimi - Muzika

Noriebusies jusu muzika. Katru dienu uz apli skan vienas un tas pasas dziesmas. Uzstadiet kadu radiostaciju. Tas jums izmaksas mazak neka visi zaudejumi kopuma. Esmu rimi stradnieks un man sis suds jaklausas cauru dienu. Aknas jau sez. Pircejiem pofig. Noperk ko vajaga un aiziet majas klausities savu muziku. Jus ofisa 100% klausaties kadu radio staciju.
Uzstadiet radio, lai var kaut zinas paklausities.

veesaa007 17.10.2018

Šis ir ļoti nopietns iemesls, lai apdomātu darbavietas maiņu. Varbūt Rimi vadībā, kur tev būs atsevišķs kabinets, kur varēsi klausīties mūziku un nestrādāt?

V Valdis Vaivods 18.10.2018

Visās sūdzībās ko esmu redzējis, vienmēr figurē tavi komentāri un tie vienmēr sākas ar " apdomā darba vietas maiņu"! Pats/pati nezinu, kas esi, droši vien esi vai nu bezdarbnieks (ce) , vai ofisā sēdošs dibena kasītājs.
Man patīk mans darbs, taču mūzika beidz nost. Katru dienu 12 h klausos vienas un tās pašas dziesmas. Tas tracina. Citos veikalos skan radio. Kādēļ rimi nevar skanēt? Ak jă, pareizi! Par to ir jāmaksā! Autortiesības, var izskanēt arī konkurentu reklāmas. Nu un? Visur ir reklāmas - tv, prese utt. Vienkārši žēl naudas radio pieslēgšanai.