www.sudzibas.lv RIMI Nesaprata valsts valodu.

Rimi Mols - Nesaprata valsts valodu.

Vakar ap plkst 19: 00 iegāju kopā ar sievu un meitu rimi veikalā, kas atrodās tc mols, lai sapirktu visu, kas vajadzīgs. Devos pie svaigās gaļas un tur pārdēvēja uz uzdotajiem jautājumiem visu laiku spītīgi man atbildēja krieviski, ka rezultātā man tas neapmierināja un devos projām, lai neveidotu liekus konfliktus jo blakus atradas 2 gadīgs bērns. Pateikšu uzreiz es neesmu nekāds nacists vienkārši cilvēks, kas vēlās elementāru cieņu no cilvēka, kam es neko sliktu neesmu izdarījis.
...
Iesaku izvērtēt vai vispār vērts iepirkties šajā veikalā pie šīs konkrētās pārdēvējas.

Оzols 03.09.2018

Ievēroju, ka homoseksuālās ğimenes ir viskašķīgākie un lielākie čīkstētāji

Dainis 03.09.2018

Jums ir tādi mazvērtības kompleksi, ka vienīgā iespēja celt savu pašapziņu ir pieprasīt cieņu no Rimi gaļas nodaļas Ļeras?

davfreim 03.09.2018

Jāraksta sūdzību valsts valodas centram, vispār izsākt sarunu svešvalodā veikalā vai kafeijnīcā nav pieņemams.

A alyx1337 16.08.2023

Tev sieva ir krieviete :D

Citēšu šī slimā piromāna iepriekšējā gaudu dziesmā rakstīto: "tas mazliet kretinē.". Tā nu piliens pie piliena un lūk rezultāts - pilnīgs kretīns. Un vēl ar bērnu! Cik ilgs laiks būs nepieciešams, lai šo sabiedrībai bīstamo indivīdu beidzot sāktu ārstēt!? Nabaga Sandra.