www.sudzibas.lv RIMI nelaipnākās pārdevējas EVER!!!

Rimi Mols - nelaipnākās pārdevējas EVER!!!

Sveiki!!!

Gribēju pasūdzēties par vienu RIMI (MOLS) pārdevēju, kas strādā aiz letes, kur var nopirkt silto ēdienu līdzņemšanai. Izskats - veca grezele, seja tāda, ka būtu dzērusi mēnesi no vietass, nelila auguma un ļoooooooti nelaipna. Kad izvēlētās sīpolu mērces vietā palūdzu tomēr likt maltās gaļas mērci (trauciņā bija ielikti tikai kartupeļi, mērce vēl nebija), viņa noburkšķēja ka "pati nezinot ko gribot!!!" Tā sabojāja garastāvokli un apetīti visam vakaram..
Un cik esmu bijusi Molā, vienmēr pavēroju to pārdevēju - attieksme nemainās arī pret citiem klientiem - tā it kā visi viņai traucētu un liktu strādāt!!!

p.s. Ja kāds viņu atpazina, iemetat viņai ar makaronu pa seju!!!

A anna 03.02.2009

Es arī biju šokā, kad vienu reizi tur iepirku silto ēdienu... uzreiz sapratu, par kuru iet runa... cietumā par sargu viņai būtu īstā vieta... tonis tāds, ka toč ēstgriba pārgāja.

č čiepa 03.02.2009

Rimi Mols pie siltajiem edieniem visas pardevejas ir vienkarshi fascinejoshas!! Un shitais tantuks ir vel kaut cik normala.
Un esiet uzmanigi, vinji ne vienmer pareizi visu nosver.!
Jau 3 reizi trapu uz to ka nosver pirmo edienu un otrajam to svaru nenoskaita nost!!

K kamis 21.02.2010

iepirkties atnacat vai uz modesskati?

D Dusmīgs 20.08.2010

kas tā bāba ir vispār, kad es maksāju tad ņemu to ko gribu un lai savu muti pievalda, viņa var ielikt ēdienu vienalga varu atteikties un prasīt lai citu dod, nepatīk kad atsakās? tad lai piespiež maksāt, un vispār man besī kad pārdevēji sāk apspriesties un vērtēt manu maksātspēju pēc izskata. ieej veikalā bat tāda sajūta kā esi uz darba pārrunām atnācis pie vadības uz pārdevēja vietu, tas ir kas fenomenāls,